REKLAMA

Berger Bau Polska Sp. z o.o.

Inwestycje Berger Bau Polska Sp. z o.o.

Artykuły o Berger Bau Polska Sp. z o.o.

Zabytkowy dworzec kolejowy w Oleśnicy zostanie zrewitalizowany
Oleśnica to miasto o bogatej historii i znaczącym potencjale rozwojowym. Stąd w ramach dążenia do poprawy infrastruktury transportowej oraz zachowania dziedzictwa kulturowego miasta, przystąpiono do renowacji zabytkowego dworca kolejowego. Wykonanie tego przedsięwzięcia powierzono firmie BERGER Bau.
Kolejne dwa zabytkowe dworce kolejowe w woj. lubuskim otwarte dla pasażerów
Są niewielkie, przyjazne dla osób z niepełnosprawnościami, bezpieczne, a także mają nowocześnie urządzoną przestrzeń obsługi pasażerów – dworce w Nowinach Wielkich i Babimoście (woj. lubuskie) zostały udostępnione pasażerom.
Miasto wybrało wykonawcę remontu ulicy Wilkszyńskiej
Kolejna mocno wyeksploatowana ulica stolicy Dolnego Śląska doczeka się remontu i przebudowy. Tym razem będzie to jedna z najważniejszych ulic w północno-zachodniej części Wrocławia, ulica Wilkszyńska. To wielomilionowa inwestycja. w ramach której mają zostać przebudowane 2 km drogi. Miasto wybrało właśnie wykonawcę tego przedsięwzięcia.
Zabytkowy dworzec kolejowy w Świebodzinie otwarty dla pasażerów
Zabytkowy, z unikatową ceglaną elewacją z czerwonych i żółtych cegieł, ze spektakularnie prezentującym się holem, a do tego komfortowy, bezpieczny i dostępny – taki jest po przebudowie dworzec w Świebodzinie. Od wtorku 28 listopada z całego dworca mogą korzystać już podróżni.
Dworzec w Witnicy otwarty dla podróżnych
Jasna, odnowiona z dbałością o detale architektoniczne elewacja, zielona stolarka okienna i drzwiowa, a także nowocześnie urządzony hol z posadzką w czarno-białą szachownicę – tak wygląda po zakończonej inwestycji wybudowany w 1857 roku dworzec w Witnicy!
Zabytkowy dworzec kolejowy w Dąbrowie Górniczej otwarty dla podróżnych
Ceglana, elegancko prezentująca się elewacja, nowoczesne, ale nawiązujące stylem do historii obiektu wnętrze, a do tego komfortowa przestrzeń obsługi podróżnych – taki właśnie jest, po trwającej nieco ponad półtora roku przebudowie, dworzec w Dąbrowie Górniczej.
Jedna z najbardziej zniszczonych ulic w zachodniej części Wrocławia zostanie wyremontowana
Kolejna mocno wyeksploatowana ulica stolicy Dolnego Śląska doczeka się remontu. Tym razem będzie to jedna z najważniejszych ulic w północno-zachodniej części Wrocławia, ulica Wilkszyńska. To wielomilionowa inwestycja. w ramach której mają zostać przebudowane 2 km drogi.
Dobiega końca remont zabytkowego dworca kolejowego w Dąbrowie Górniczej [ZDJĘCIA]
Dobiega końca remont kolejnego, zabytkowego dworca kolejowego w województwie śląskim. Pochodzący z 1888 r. dworzec w Dąbrowie Górniczej, na dawnym szlaku kolei warszawsko-wiedeńskiej, przechodzi metamorfozę z poszanowaniem jego historycznego charakteru.
Podpisano umowę na budowę nowego ronda w Oławie [ZDJĘCIA]
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad (GDDKiA) podpisała umowę na budowę ronda w Oławie, które powstanie w miejscu obecnego skrzyżowania ulic ks. F. Kutrowskiego (droga krajowa nr 94) oraz ulicy Lipowej (droga powiatowa nr 1570 D). Inwestycja wpłynie na uspokojenie ruchu i poprawę jego płynności, a tym samym zwiększy bezpieczeństwo użytkowników dróg. Z nowego ronda kierowcy będą mogli skorzystać w 2025 r.
Zbliża się do końca remont zabytkowego, ponad 100-letniego mostu na Odrze w Ścinawie [ZDJĘCIA]
Zaawansowanie prac przy remoncie zabytkowego, ponad 100-letniego mostu na Odrze w Ścinawie, wynosi już ok. 85 proc. W maju br. inwestor – Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad (GDDKiA) planuje udostępnić go do ruchu i przystąpić do rozbiórki mostu tymczasowego. Zakończenie wszystkich prac przypada na III kwartał 2022 r.
REKLAMA