REKLAMA
Znaleziono 10000 wyników
[Poznań] Mieszkaniowe szaleństwo, czyli Targi Mieszkań i Domów w Poznaniuartykuł
Pokaż artykuł
[Poznań] Mieszkaniowe szaleństwo, czyli Targi Mieszkań i Domów w Poznaniu
Styczeń, za sprawą uruchomienia środków w ramach MdM, przyniósł prawdziwe ożywienie na rynku pierwot...
Polska firma KARPOL inwestuje w nową fabrykę w woj. małopolskimartykuł
Pokaż artykuł
Polska firma KARPOL inwestuje w nową fabrykę w woj. małopolskim
Kolejna polska firma inwestuje w ramach Polskiej Strefy Inwestycji w województwie małopolskim. W Starym Sączu, w powiecie nowosądeckim. Krakowski Park Technologiczny (KPT) wydał decyzję o wsparciu inwestycji spółki KARPOL, producenta karniszów z tworzywa, drewna i metalu, a także rolet, żaluzji, moskitier, firan oraz zasłon.
POLMARK po raz kolejny inwestuje w Małopolsceartykuł
Pokaż artykuł
POLMARK po raz kolejny inwestuje w Małopolsce
Krakowski Park Technologiczny wydał kolejnej firmie z Małopolski decyzję o wsparciu w ramach programu Polska Strefa Inwestycji. Tym razem jest to POLMARK sp. z o.o. sp.k. Wydana decyzja umożliwi firmie skorzystanie ze zwolnień podatkowych i dynamiczny rozwój działalności.
W Oświęcimiu powstanie nowoczesne zaplecze techniczne dla Kolei Małopolskich artykuł
Pokaż artykuł
W Oświęcimiu powstanie nowoczesne zaplecze techniczne dla Kolei Małopolskich
W Oświęcimiu powstanie nowoczesne zaplecze techniczne do obsługi taboru kolejowego. Nowa infrastruktura umożliwi wykonywanie usług serwisowych, utrzymaniowych i naprawczych. Będzie przeznaczona przede wszystkim do obsługi taboru eksploatowanego przez Koleje Małopolskie oraz innych przewoźników kolejowych. Koszt inwestycji to ponad 50 mln zł, z czego dofinansowanie z Funduszy Europejskich to blisko 30 mln zł. Generalnym wykonawcą inwestycji, która powstanie przy ul. Wyzwolenia 2, została wybrana firma Budimex.
W woj. śląskim powstanie wielka wielkoskalowa fabryka zielonego wodoru!artykuł
Pokaż artykuł
W woj. śląskim powstanie wielka wielkoskalowa fabryka zielonego wodoru!
Szykuje się nowa, olbrzymia inwestycja w województwie śląskim. H2Silesia, projekt wodorowy Polenergii, może otrzymać do 142,77 mln euro. Projekt H2Silesia zakłada budowę wielkoskalowej fabryki zielonego wodoru o mocy ok. 105 MW, która będzie w stanie wyprodukować ok. 13 000 ton tego surowca rocznie. Polenergia to jedyna polska firma objęta programem Hy2Infra.
[Świdnica] Nagrodzono laureatów trzech rankingów samorządowych Newsweekaartykuł
Pokaż artykuł
[Świdnica] Nagrodzono laureatów trzech rankingów samorządowych Newsweeka
Pierwszy dzień III Ogólnopolskiego Kongresu Regionów w Świdnicy zakończyło wręczenie nagród w trzech...
Wrocław: Zakończyła się budowa I etapu kompleksu biurowego West 4 Business Hub na Gądowieartykuł
Pokaż artykuł
Wrocław: Zakończyła się budowa I etapu kompleksu biurowego West 4 Business Hub na Gądowie
Echo Investment zakończyło prace przy budowie pierwszego etapu kompleksu biurowego West 4 Business H...
Szansą na dynamiczny rozwój polskich firm w sektorze kosmicznym są nisze rynkoweartykuł
Pokaż artykuł
Szansą na dynamiczny rozwój polskich firm w sektorze kosmicznym są nisze rynkowe
Jak wykorzystać wielką szansę na dynamiczny rozwój, która pojawiła się przed polskim sektorem kosmicznym? O tym m.in. dyskutowali eksperci w trakcie konferencji Space24 Day 11 czerwca. W wydarzeniu uczestniczył Łukasz Kotapski Wiceprezes Zarządu Agencji Rozwoju Przemysłu S.A., aktywnie angażującej się w rozwój branży w Polsce. W konferencji Space24 Day uczestniczył Krzysztof Gawkowski, Wicepremier i Minister Cyfryzacji.
AkcjaAblacjafirma
Pokaż firmę
AkcjaAblacja
Alpejska 4A
firma
Pokaż firmę
Zabezpiecz swoje dane technologią antywirusową GDATA
Szczecinek, Warcisława IV 2
firma
Pokaż firmę
Prywatny Ośrodek Terapii Leczenia Uzależnień Koninki
Niedźwiedź, Poręba Wielka 480
firma
Pokaż firmę
Multibim
Kraków, Lipowa 4D
Warszawa Gdańska zyska nowe przejście pod torami i kolejne ułatwienia dla podróżnychartykuł
Pokaż artykuł
Warszawa Gdańska zyska nowe przejście pod torami i kolejne ułatwienia dla podróżnych
Nowe przejście pod torami na stacji Warszawa Gdańska ułatwi podróżnym dostęp na perony i do pociągów oraz usprawni przesiadki na metro, autobusy i tramwaje. PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. podpisały umowę o wartości ok. 80 mln zł netto na zaprojektowanie i wybudowanie nowych rozwiązań na ważnej stołecznej stacji. Długie wiaty nad peronami ochronią przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi, a nowa informacja pasażerska lepiej poinformuje o przyjazdach i odjazdach pociągów.
Fabryka Perun: Na warszawskiej Pradze-Południe rozpoczyna się jeden z ciekawszych procesów rewitalizacyjnych ostatnich lat [WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
Fabryka Perun: Na warszawskiej Pradze-Południe rozpoczyna się jeden z ciekawszych procesów rewitalizacyjnych ostatnich lat [WIZUALIZACJE]
Na warszawskiej Pradze-Południe rozpoczyna się jeden z ciekawszych procesów rewitalizacyjnych ostatnich lat. Teren dawnej fabryki Perun przy ul. Grochowskiej 301/305, miejsce o ponad stuletniej historii przemysłowej, ma szansę zyskać nowe życie jako wielofunkcyjny kwartał mieszkaniowy. Za koncepcję architektoniczną odpowiada pracownia WWAA, która proponuje projekt wpisujący się w aktualny nurt przekształcania postindustrialnych przestrzeni w strukturę współczesnej Warszawy.
[Bytom] Biurowiec Tschan Polskainwestycja
Pokaż inwestycję
[Bytom] Biurowiec Tschan Polska
Bytom
[Polska Cerekiew] Pałac (rewitalizacja)inwestycja
Pokaż inwestycję
[Polska Cerekiew] Pałac (rewitalizacja)
Polska Cerekiew
[Głogów] Kompleks "Kamienica Polska"inwestycja
Pokaż inwestycję
[Głogów] Kompleks "Kamienica Polska"
Głogów
inwestycja
Pokaż inwestycję
Zakład produkcyjny Perla Polska
Słupsk, Europejska 10
Pierwsza polska elektrownia jądrowainwestycja
Pokaż inwestycję
Pierwsza polska elektrownia jądrowa
Lubiatowo-Kopalino
Centrum dystrybucyjne Dino Polskainwestycja
Pokaż inwestycję
Centrum dystrybucyjne Dino Polska
Bolewicko
REKLAMA