REKLAMA
Znaleziono 10000 wyników
Kolejny biurowiec w Warszawie został sprzedanyartykuł
Pokaż artykuł
Kolejny biurowiec w Warszawie został sprzedany
Kolejna transakcja na rynku nieruchomości komercyjnych w Warszawie. Międzynarodowy fundusz inwestycyjny Indotek Group sprzedaje biurowiec Bokserska Office Center przy ul. Bokserskiej 66 w Warszawie, w dzielnicy Mokotów.
Fabryka Norblina w Warszawie zyskała zielone oblicze [ZDJĘCIA]artykuł
Pokaż artykuł
Fabryka Norblina w Warszawie zyskała zielone oblicze [ZDJĘCIA]
Roślinność pojawiła się w historycznych uliczkach, pasażach, na ścianach i tarasach Fabryki Norblina...
Ogłoszono przetarg na przebudowę i rozbudowę terminala oraz pirsu południowego Lotniska Chopina w Warszawieartykuł
Pokaż artykuł
Ogłoszono przetarg na przebudowę i rozbudowę terminala oraz pirsu południowego Lotniska Chopina w Warszawie
Bardzo dobra wiadomość na koniec 2025 roku. Polskie Porty Lotnicze ogłosiły przetarg na przebudowę i rozbudowę terminala oraz pirsu południowego Lotniska Chopina w Warszawie. Inwestycja obejmie także modernizację układu drogowego i strefy okołoterminalowej. To kluczowy projekt, który ma zwiększyć przepustowość portu do 30 mln pasażerów rocznie i przygotować go do roli lotniska pomostowego przed uruchomieniem Portu Polska.
[Gdańsk] Ośrodek Kultury Morskiejinwestycja
Pokaż inwestycję
[Gdańsk] Ośrodek Kultury Morskiej
Gdańsk, Śródmieście
Wrocław: BSH zatrudnił już 900 pracowników. Planuje zatrudnić kolejnych 400artykuł
Pokaż artykuł
Wrocław: BSH zatrudnił już 900 pracowników. Planuje zatrudnić kolejnych 400
Niemiecki koncern BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego niespełna rok temu otworzył we Wrocławiu (inwestu...
[śląskie] Fabryka Kabli w Czechowicach-Dziedzicach odżyje dzięki JESSICEartykuł
Pokaż artykuł
[śląskie] Fabryka Kabli w Czechowicach-Dziedzicach odżyje dzięki JESSICE
Kino, kręgielnia, a także sala koncertowo-teatralna i centrum konferencyjne, to tylko niektóre z atr...
Kolejna firma z branży automotive inwestuje w Gliwicachartykuł
Pokaż artykuł
Kolejna firma z branży automotive inwestuje w Gliwicach
Działająca w branży motoryzacyjnej firma HT&L Fitting Polska zdecydowała się zainwestować w Gliw...
[Dolny Śląsk] Włoski inwestor wybuduje fabrykę w Środzie Śląskiejartykuł
Pokaż artykuł
[Dolny Śląsk] Włoski inwestor wybuduje fabrykę w Środzie Śląskiej
WEGA Polska wybuduje fabrykę w podstrefie Środa Śląska-Komorniki, na terenie Legnickiej Specjalnej S...
W woj. śląskim powstanie fabryka wodoru za 2 mld zł. To będzie game changer dla całego regionuartykuł
Pokaż artykuł
W woj. śląskim powstanie fabryka wodoru za 2 mld zł. To będzie game changer dla całego regionu
Szykuje się kolejna wielka i ważna dla polskiej gospodarki inwestycja w województwie śląskim. Agencja Rozwoju Przemysłu (ARP) ogłosiła plan budowy fabryki wodoru, który ma przyczynić się do transformacji polskiej gospodarki w kierunku bardziej ekologicznym. W ramach joint venture z trzema partnerami, w tym jednym technologicznym, ARP zamierza zainwestować w projekt, którego wartość może sięgnąć nawet 2 mld euro.
Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie coraz bliżej otwarcia [ZDJĘCIA+WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie coraz bliżej otwarcia [ZDJĘCIA+WIZUALIZACJE]
Wielkimi krokami zbliża się otwarcie nowego gmachu Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie. Budowa ruszyła w kwietniu 2019 roku. Całkowita powierzchnia tego czterokondygnacyjnego gmachu wyniesie prawie 19 788 mkw. (z czego powierzchnia programowa to 10 348 mkw., a galeryjna 4574 mkw.), a użytkowa 15 tys. metrów kwadratowych.
Niemiecka firma Vorwerk zmieniła siedzibę główną w Polsce. Wybrała West 4 Business Hub we Wrocławiuartykuł
Pokaż artykuł
Niemiecka firma Vorwerk zmieniła siedzibę główną w Polsce. Wybrała West 4 Business Hub we Wrocławiu
Firma Vorwerk Polska – należąca do międzynarodowego dystrybutora wysokiej klasy sprzętu gospodarstwa domowego Vorwerk przeniosła siedzibę główną do kompleksu West 4 Business Hub we Wrocławiu. W poszukiwaniu lokalizacji i procesie relokacji biura spółce doradzała firma Walter Herz.
PepsiCo otworzyło w województwie dolnośląskim nową fabrykę za ponad miliard złotych [FILM]artykuł
Pokaż artykuł
PepsiCo otworzyło w województwie dolnośląskim nową fabrykę za ponad miliard złotych [FILM]
PepsiCo otworzyło w Świętem k. Środy Śląskiej w województwie dolnośląskim piąty zakład produkcyjny w Polsce. Inwestycja o wartości ponad 1 mld zł przyczyni się do rozszerzenia asortymentu oraz zwiększenia skali produkcji skierowanej docelowo na 20 rynków europejskich. Jest to najbardziej zrównoważony środowiskowo, zaawansowany technologicznie i innowacyjny obiekt PepsiCo w Unii Europejskiej. To największa inwestycja w dotychczasowej historii Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.
Centrum edukacji przyszłych lekarzy i pielęgniarek przy CKD w Łodziinwestycja
Pokaż inwestycję
Centrum edukacji przyszłych lekarzy i pielęgniarek przy CKD w Łodzi
Łódź, Pomorska 251
[Aglomeracja Wrocławska] Niemiecki Schumacher Packaging zakończył kolejną rozbudowę fabryki w Krępicachartykuł
Pokaż artykuł
[Aglomeracja Wrocławska] Niemiecki Schumacher Packaging zakończył kolejną rozbudowę fabryki w Krępicach
Ponad rok trwała kolejna rozbudowa zakładu produkcyjnego niemieckiej firmy Schumacher Packaging w Kr...
[dolnośląskie] Rośnie załoga fabryki silników Mercedes-Benz Manufacturing Poland w Jaworzeartykuł
Pokaż artykuł
[dolnośląskie] Rośnie załoga fabryki silników Mercedes-Benz Manufacturing Poland w Jaworze
Koncern Daimler buduje w dolnośląskim Jaworze nową fabrykę silników samochodowych, w której pracę zn...
[dolnośląskie] Rusza rekrutacja nowych pracowników do fabryki japońskiej Toyoty w Wałbrzychuartykuł
Pokaż artykuł
[dolnośląskie] Rusza rekrutacja nowych pracowników do fabryki japońskiej Toyoty w Wałbrzychu
W listopadzie fabryka Toyoty w Wałbrzychu rozpocznie produkcję nowoczesnych przekładni hybrydowych,...
W Gdańsku ruszyła budowa fabryki Northvolt. Będzie praca dla 500 osóbartykuł
Pokaż artykuł
W Gdańsku ruszyła budowa fabryki Northvolt. Będzie praca dla 500 osób
W Gdańsku, na terenie Pomorskiego Centrum Inwestycyjnego, w pobliżu Portu Gdańsk i terminala kontene...
Wielkie inwestycje niemieckiego koncernu BSH w rozwój fabryki lodówek we Wrocławiu artykuł
Pokaż artykuł
Wielkie inwestycje niemieckiego koncernu BSH w rozwój fabryki lodówek we Wrocławiu
Kolejny znany, międzynarodowy koncern stawia na stolicę Dolnego Śląska. Niemiecka firma BSH, która we Wrocławiu produkuje lodówki i piekarniki marek Bosch i Siemens, zwiększa moce swoich zakładów zlokalizowanych w północnej części miasta, przy ulicy Żmigrodzkiej. Dzięki realizacji kolejnego projektu, łączna wartość inwestycji BSH we Wrocławiu powoli zbliża się do kwoty miliarda złotych.
Podpisano umowę na dofinansowanie budowy fabryki innowacyjnych autobusów wodorowych w Świdnikuartykuł
Pokaż artykuł
Podpisano umowę na dofinansowanie budowy fabryki innowacyjnych autobusów wodorowych w Świdniku
Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej wesprze przedsięwzięcie wybudowania fabryki innowacyjnych autobusów wodorowych w Świdniku. Umowa o dofinansowanie inwestycji ze środków krajowych zgromadzonych w programie "Nowa Energia", podpisana została 22 grudnia 2022 roku przez NFOŚiGW oraz PAK-PCE Polski Autobus Wodorowy Sp. z o.o. Jest to umowa preferencyjnej pożyczki do kwoty 50 milionów złotych, które zostaną przeznaczone na budowę zakładu produkcyjnego oraz wprowadzenie i montaż infrastruktury towarzyszącej, a także stacji tankowania wodoru – co pozwoli zorganizować całą produkcję.
Spektakularną metamorfozę przechodzą zabytkowe fabryki przy pasażu Schillera w Łodzi [ZDJĘCIA]artykuł
Pokaż artykuł
Spektakularną metamorfozę przechodzą zabytkowe fabryki przy pasażu Schillera w Łodzi [ZDJĘCIA]
Spektakularną metamorfozę przeszły stare fabryki przy pasażu Schillera. Można już podziwiać ich odnowione elewacje, ale imponujące są też zmiany w zrujnowanych wcześniej wnętrzach, gdzie trwają jeszcze prace murarskie, stolarskie i instalacyjne.
REKLAMA