REKLAMA
Znaleziono 10000 wyników
Osiedle JAR Heweliuszainwestycja
Pokaż inwestycję
Osiedle JAR Heweliusza
Toruń, Jana Keplera 50
[Radom] Przetarg na nową ulicę i wiaduktartykuł
Pokaż artykuł
[Radom] Przetarg na nową ulicę i wiadukt
Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji w Radomiu będzie czekał 1,5 miesiąca na oferty od firm i konsorcjó...
[mazowieckie] Firma logistyczna otworzyła magazyn w Prologis Park Teresinartykuł
Pokaż artykuł
[mazowieckie] Firma logistyczna otworzyła magazyn w Prologis Park Teresin
Axell Logistics, holenderski operator logistyczny, wynajął 6 000 mkw. powierzchni magazynowej w Prol...
[Warszawa] Develia sprzedała biurowiec Wola Center w Warszawieartykuł
Pokaż artykuł
[Warszawa] Develia sprzedała biurowiec Wola Center w Warszawie
Develia, jeden z największych ogólnopolskich deweloperów, sfinalizowała sprzedaż warszawskiego biuro...
W Chocianowie ma powstać Centrum Przesiadkoweartykuł
Pokaż artykuł
W Chocianowie ma powstać Centrum Przesiadkowe
W Chocianowie pojawiła się szansa na powstanie Centrum Przesiadkowego. Na początku bieżącego roku Gm...
[Wrocław] Osiedle "TBS Leśnica" (rozbudowa - 690 mieszkań)inwestycja
Pokaż inwestycję
[Wrocław] Osiedle "TBS Leśnica" (rozbudowa - 690 mieszkań)
Wrocław, Fabryczna
Jodłowicka 5inwestycja
Pokaż inwestycję
Jodłowicka 5
Wrocław, Jodłowicka 5
Wspólna inwestycja Tetra Pak i Stora Enso. Firmy uruchomiły w Ostrołęce ośrodek do recyklingu kartonów po napojachartykuł
Pokaż artykuł
Wspólna inwestycja Tetra Pak i Stora Enso. Firmy uruchomiły w Ostrołęce ośrodek do recyklingu kartonów po napojach
Najnowsza linia w polskim zakładzie produkcyjnym Stora Enso potroi roczne moce przerobowe recyklingu kartonów po płynnej żywności w Polsce. Inwestycja zwiększy potencjał do recyklingu całego wolumenu kartonów po napojach sprzedawanych w kraju i dodatkowych wolumenów z Europy Środkowo-Wschodniej. Linia pozwala zatrzymać w obiegu wysokiej jakości materiały i zmniejszać wykorzystanie surowców dzięki przetworzeniu zużytych opakowań.
PKP PLK SA zwiększą bezpieczeństwo na ponad 40 przejazdach kolejowo-drogowychartykuł
Pokaż artykuł
PKP PLK SA zwiększą bezpieczeństwo na ponad 40 przejazdach kolejowo-drogowych
Wyższy poziom bezpieczeństwa na styku torów z drogami zapewnią nowe urządzenia na ponad 40 przejazdach kolejowo-drogowych w województwie wielkopolskim, lubuskim, mazowieckim, łódzkim i kujawsko-pomorskim. Prace zrealizowane będą w ramach projektu o wartości ponad 190 mln zł i finansowane ze środków Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności (KPO).
Skąd pieniądze na KDP w Polsce?artykuł
Pokaż artykuł
Skąd pieniądze na KDP w Polsce?
- W przyszłym roku będziemy mieć wszystkie dane na temat tego, jak budować KDP i skąd wziąć na to fi...
Traczyk.pl - Pomiary elektryczne, pomiary odgromowe, przeglądy, pomiary oświetlenia, pomiar elektronarzędzi, Wrocławfirma
Pokaż firmę
Traczyk.pl - Pomiary elektryczne, pomiary odgromowe, przeglądy, pomiary oświetlenia, pomiar elektronarzędzi, Wrocław
Wrocław, wroclawska
ARYZTA rozbuduje swoją fabrykę pieczywa na Dolnym Śląskuartykuł
Pokaż artykuł
ARYZTA rozbuduje swoją fabrykę pieczywa na Dolnym Śląsku
Już w marcu br. ARYZTA Polska rozpocznie proces rozbudowy swojej fabryki w Strzegomiu i instalacji n...
SKPL Cargo zainwestuje w woj. podkarpackimartykuł
Pokaż artykuł
SKPL Cargo zainwestuje w woj. podkarpackim
3 kwietnia br. w siedzibie Urzędu Miasta i Gminy Zagórz została parafowana umowa dotycząca sprzedaży prawa użytkowania wieczystego zlokalizowanej w centrum Specjalnej Strefy Ekonomicznej (SSE) w Zagórzu nieruchomości zabudowanej bocznicą kolejową. Nabywcą około 1-hektarowej działki będzie prywatny przewoźnik kolejowy – firma SKPL „Cargo” Sp. z o.o.
Zakład PepsiCo w Żninie uruchamia nowoczesną linię produkcyjną Pepsi [FILM]artykuł
Pokaż artykuł
Zakład PepsiCo w Żninie uruchamia nowoczesną linię produkcyjną Pepsi [FILM]
Zakład napojowy PepsiCo w Żninie stale się modernizuje, stawiając na wydajność przy jednoczesnym poszanowaniu środowiska. Taka właśnie jest nowa linia produkcyjna zbudowana i uruchomiona w niespełna dwa miesiące. W zakładzie rozlewane są kultowe napoje Pepsi, Mirinda, 7UP i Mountain Dew.
Kiedy ruszy Kolej Dużych Prędkości w Polsce?artykuł
Pokaż artykuł
Kiedy ruszy Kolej Dużych Prędkości w Polsce?
Kolej Dużych Prędkości (KDP) – to potrzebna inwestycja, która powinna rozpocząć się jak najszybciej. Dobrze, aby fundusz kolejowy miał podobne możliwości finansowania inwestycji, jak fundusz drogowy – m.in. żeby mógł się zadłużać.
Nowa, duża inwestycja w puławskich zakładach Grupy Azoty artykuł
Pokaż artykuł
Nowa, duża inwestycja w puławskich zakładach Grupy Azoty
W Grupie Azoty Puławy uruchomiona została V linia instalacji kwasu azotowego, tym samym zakończony został kluczowy etap rozruchów instalacji. V linia to element inwestycji pt. „Modernizacja instalacji kwasu azotowego oraz budowa nowych instalacji kwasu azotowego, neutralizacji i produkcji nowych nawozów na bazie kwasu azotowego”. Koszt linii kwasu azotowego to 300 mln zł.
Pierwszy "elektryk" w barwach MPK wkrótce wyjedzie na ulice. Tak się prezentuje [ZDJĘCIA]artykuł
Pokaż artykuł
Pierwszy "elektryk" w barwach MPK wkrótce wyjedzie na ulice. Tak się prezentuje [ZDJĘCIA]
Do Wrocławia dotarł już pierwszy z 13 autobusów elektrycznych Mercedes-Benz e-Citaro G, który zasilił flotę MPK i od września będzie kursował na linii K. Pozostałe pojazdy pojawią się w naszym mieście jeszcze w tym roku, a łącznie kosztowały one ponad 50 milionów złotych.
KDP: 350 zamiast 250 km/h na trasie Warszawa - Łódź - Wrocław/Poznańartykuł
Pokaż artykuł
KDP: 350 zamiast 250 km/h na trasie Warszawa - Łódź - Wrocław/Poznań
Centralny Port Komunikacyjny buduje pierwszą linię Kolei Dużych Prędkości, uwzględniając na każdym etapie planowania, projektowania i realizacji najwyższe możliwe parametry przejazdu pociągów KDP.
[Wrocław] Wrocławski port lotniczy podsumowuje rokartykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Wrocławski port lotniczy podsumowuje rok
Budowa nowego terminalu, uruchomienie kolejnych połączeń, decyzja Ryanair o lokalizacji we Wrocławiu...
[Wrocław] Tramwaje przestają jeździć na Księże, bo na Pułaskiego budują torowiskoartykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Tramwaje przestają jeździć na Księże, bo na Pułaskiego budują torowisko
Przez następne trzy miesiące mieszkańcy Księża Małego i Wielkiego, będą mogli z centrum miasta do sw...
REKLAMA