REKLAMA
Znaleziono 10000 wyników
Beiersdorf zainwestuje w Poznaniu kolejne 700 mln złartykuł
Pokaż artykuł
Beiersdorf zainwestuje w Poznaniu kolejne 700 mln zł
Niemiecka Grupa Beiersdorf zainwestuje 700 mln zł w rozbudowę swojej fabryki w Poznaniu. Dzięki tej...
[Aglomeracja Wrocławska] 200 inwestorów i 85 tysięcy miejsc pracy w 10 latartykuł
Pokaż artykuł
[Aglomeracja Wrocławska] 200 inwestorów i 85 tysięcy miejsc pracy w 10 lat
BASF, IBM, Google, Bosch, UBS, Volvo, 3M, Nokia, Dolby, Credit Suisse czy LG – to tylko ni...
Mercedes zbuduje na Dolnym Śląsku fabrykę samochodów elektrycznychartykuł
Pokaż artykuł
Mercedes zbuduje na Dolnym Śląsku fabrykę samochodów elektrycznych
Kolejna wielka inwestycja zagraniczna na Dolnym Śląsku. Mercedes-Benz podjął decyzję o budowie w Polsce fabryki samochodów elektrycznych. Wybrał Jawor pod Legnicą. Wartość przedsięwzięcia szacowana jest na 1,3 miliarda euro (ponad 6,1 mld zł). Pracę w niej znajdzie 2500 osób (bezpośrednie miejsca pracy).
W Knurowie wmurowano kamień węgielny pod budowę fabryki dla fińskiej Grupy Fortacoartykuł
Pokaż artykuł
W Knurowie wmurowano kamień węgielny pod budowę fabryki dla fińskiej Grupy Fortaco
Panattoni, najaktywniejszy deweloper nieruchomości przemysłowych na świecie, zaufanym partnerem w dobie reindustrializacji. Deweloper realizuje zakład produkcyjny fińskiej Grupy Fortaco w Knurowie, koło Gliwic, a budowę obiektu sfinansował Alior Bank kwotą ponad 24 mln euro. Uroczystość wmurowania kamienia węgielnego pod inwestycję odbyła się 21 listopada.
W Bielsku-Białej powstanie zaawansowane centrum przemysłowo-technologiczne artykuł
Pokaż artykuł
W Bielsku-Białej powstanie zaawansowane centrum przemysłowo-technologiczne
Bardzo dobra informacja dla Bielska-Białej i regionu. W nieczynnej fabryce automotive po FCA Poland i Powertrain, powstanie zaawansowane centrum przemysłowo-technologiczne. Wszystko dzięki zakupowi tego terenu przez firmę znanego, dużego inwestora, polska firmę DL Invest Group z Katowic. Spółka prowadzi rozmowy z Katowicką Specjalną Strefą Ekonomiczną, której podstrefa obejmuje grunty w rejonie ulicy Węglowej i Grażyńskiego.
Dolny Śląsk: EWG Taczalin zasili w energię nową fabrykę Mercedesa w Jaworzeartykuł
Pokaż artykuł
Dolny Śląsk: EWG Taczalin zasili w energię nową fabrykę Mercedesa w Jaworze
Farma wiatrowa EWG Taczalin Sp. z o.o. zasili w energię elektryczną i energię cieplną nową fabrykę s...
inwestycja
Pokaż inwestycję
[Wierzchowice] Magazyn gazu
Muzeum Inżynierii Miejskiejinwestycja
Pokaż inwestycję
Muzeum Inżynierii Miejskiej
Kraków, Nowa Huta, Stella Sawickiego 41
AGH wydział Nafty i Gazuinwestycja
Pokaż inwestycję
AGH wydział Nafty i Gazu
Kraków, Krowodrza, Czarnowiejska
[Kraków] Kościół Św. Kingi, ul. Gipsowainwestycja
Pokaż inwestycję
[Kraków] Kościół Św. Kingi, ul. Gipsowa
Kraków, Podgórze, Gipsowa
Lubicz 15inwestycja
Pokaż inwestycję
Lubicz 15
Kraków, Śródmieście, Lubicz 15
firma
Pokaż firmę
Impregnaty, kleje, nabłyszczacze, środki czyszczące do kamienia - AKEMI Polska
Warszawa, Rosiczki 14A
firma
Pokaż firmę
Okucia do szkła - PM POLSKA
Piastów, Godebskiego 23
Duża, słodka inwestycja w Polsce. Duńska firma przenosi produkcję do Polskiartykuł
Pokaż artykuł
Duża, słodka inwestycja w Polsce. Duńska firma przenosi produkcję do Polski
Kolejna zagraniczna firma, posiadająca fabrykę w Polsce, zdecydowała się przenieść do naszego kraju produkcję swoich wyrobów, rozbudować istniejący zakład produkcyjny i co najważniejsze, zwiększyć zatrudnienie. Tym razem jest to duńska firma Toms Group.
[Europa] Cushman & Wakefield publikuje nową mapę powierzchni magazynowych w rejonie Europy Środkowo-Wschodniejartykuł
Pokaż artykuł
[Europa] Cushman & Wakefield publikuje nową mapę powierzchni magazynowych w rejonie Europy Środkowo-Wschodniej
Firma Cushman & Wakefield przygotowała nową mapę przedstawiającą najważniejsze powierzchnie przemysł...
Koreańska firma Mando wybuduje w Wałbrzychu kolejną fabrykę automotive artykuł
Pokaż artykuł
Koreańska firma Mando wybuduje w Wałbrzychu kolejną fabrykę automotive
Nowy zakład koreańskiego inwestora z branży motoryzacyjnej powstanie w Wałbrzychu. Produkować będzie...
Mondelēz International w Polsce kontynuuje inwestycje w odnawialne źródła energiiartykuł
Pokaż artykuł
Mondelēz International w Polsce kontynuuje inwestycje w odnawialne źródła energii
Mondelēz International, producent czekolad Milka, ciastek Oreo i Delicje, rogalików 7Days oraz wafelków Prince Polo, ponownie inwestuje w energię odnawialną produkowaną przez własne instalacje fotowoltaiczne. Zgodnie z globalną wizją osiągnięcia zerowej emisji gazów cieplarnianych netto w całym łańcuchu wartości do 2050 r., Mondelez podjął strategiczne decyzje, które pomogą w osiągnięciu wyznaczonego celu.
Druga w Polsce Fabryka AI powstanie w Krakowieartykuł
Pokaż artykuł
Druga w Polsce Fabryka AI powstanie w Krakowie
Polska będzie mieć kolejną fabrykę AI. Drugą w naszym kraju Fabrykę Sztucznej Inteligencji zbuduje konsorcjum kierowane przez Akademickie Centrum Komputerowe Cyfronet AGH w Krakowie. Gaia AI Factory to kolejny krok w budowie europejskiej sieci centrów AI, których zadaniem będzie rozwój badań, innowacji i zastosowań sztucznej inteligencji. Środki potrzebne na sfinansowanie projektu (70 mln euro) pochodzą w równych częściach z Polski i Komisji Europejskiej - za nasz wkład finansowy odpowiadają Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz Ministerstwo Cyfryzacji.
Osiedle Lumea 3inwestycja
Pokaż inwestycję
Osiedle Lumea 3
Warszawa, Bemowo, Szeligowska
[świętokrzyskie] DW-755 Ostrowiec Św. – Ćmielów: Podpisano umowę na rozbudowęartykuł
Pokaż artykuł
[świętokrzyskie] DW-755 Ostrowiec Św. – Ćmielów: Podpisano umowę na rozbudowę
Nową, rozbudowaną drogą wojewódzką nr 755 na odcinku Ostrowiec Św. – Ćmielów kierowcy pojadą już w l...
REKLAMA