REKLAMA
Znaleziono 6286 wyników
Wrocław: NG Engineering Group otworzyło nowe centrum technologiczne artykuł
Pokaż artykuł
Wrocław: NG Engineering Group otworzyło nowe centrum technologiczne
NG Engineering Group otworzyło 11 czerwca nowe centrum technologiczne we Wrocławiu przy ul. Strzegom...
Zadbajmy o produkcję leków w Polsceartykuł
Pokaż artykuł
Zadbajmy o produkcję leków w Polsce
Polska powinna dbać nie tylko o bezpieczeństwo granic, ale też o bezpieczeństwo lekowe, szczególnie o produkcję leków krytycznych, ratujących życie. Jeżeli mamy być równorzędnym partnerem Unii Europejskiej, zadbajmy o produkcję w naszym kraju – zaapelowała Barbara Misiewicz-Jagielak, wiceprezeska Zarządu Polskiego Związku Pracodawców Przemysłu Farmaceutycznego, farmaceutka, ekspertka BCC ds. farmacji, bezpieczeństwa lekowego, refundacji, API, produkcji leków drugiej generacji, ochrony zdrowia.
Co dalej z gotowym, nowoczesnym uzdrowiskiem przy granicy z Rosją? artykuł
Pokaż artykuł
Co dalej z gotowym, nowoczesnym uzdrowiskiem przy granicy z Rosją?
Co dalej z gotowym, nowoczesnym uzdrowiskiem wybudowanym w Polsce, przy granicy z Rosją? Pomimo zakończenia prac budowlanych pod koniec 2023 roku, uzdrowisko w Nowej Wsi Iławeckiej (województwo warmińsko-mazurskie) wciąż nie rozpoczęło działalności. Gmina Górowo Iławeckie, która na realizację inwestycji pozyskała środki z funduszy unijnych oraz rządowych, napotyka trudności w znalezieniu operatora. Jednym z głównych czynników zniechęcających potencjalnych inwestorów pozostaje lokalizacja obiektu – bezpośrednie sąsiedztwo granicy z Rosją.
[Warszawa] Huczne otwarcie Bierhalle w Galerii Północnejartykuł
Pokaż artykuł
[Warszawa] Huczne otwarcie Bierhalle w Galerii Północnej
Od 25 listopada mieszkańcy Białołęki i okolic mają nowe, wyjątkowe miejsce na spotkanie ze znaj...
Granitex - usługi kamieniarskiefirma
Pokaż firmę
Granitex - usługi kamieniarskie
Białystok, Elewatorska 29
firma
Pokaż firmę
BlueBear Auto Detailing Kosmetyka Aut - Regeneracja, polerowanie lamp reflektorów - Pranie tapicerki
Wrocław, Pęgowska 30
firma
Pokaż firmę
Dobry i tani szklarz w Warszawie - Szklarz Warszawa
Warszawa, Krochmalna 3
Stol-Dom P&M Bachta | Schody Drewniane | Balustrady Schodowe | Stolarz Bielsko - Białafirma
Pokaż firmę
Stol-Dom P&M Bachta | Schody Drewniane | Balustrady Schodowe | Stolarz Bielsko - Biała
Bielsko-Biała, ul. Kalinowa 7
Awangarda Mogilskainwestycja
Pokaż inwestycję
Awangarda Mogilska
Kraków, Śródmieście, Mogilska 126
metraże
32 - 150 m2
Vichemicfirma
Pokaż firmę
Vichemic
Warszawa, Daniszewska 24C lok. 15.
W Olivia Centre – największym polskim centrum biznesowym, swoje biura otworzyły firmy z branży spożywczejartykuł
Pokaż artykuł
W Olivia Centre – największym polskim centrum biznesowym, swoje biura otworzyły firmy z branży spożywczej
Centra biznesowe najczęściej kojarzą się z firmami z branży IT lub zapleczem księgowym i rekrutacyjnym dla największych globalnych marek. Co może wydawać się zaskakujące, wachlarz branż firm, które lokują w nich swoje biura jest znacznie szerszy. W Olivia Centre – największym polskim centrum biznesowym, swoje biura otworzyły firmy z branży spożywczej, i to o tak nieoczywistym profilu działalności jak przetwórstwo ryb i handel zbożami, a nieoczywistych projektów w gdańskim centrum jest znacznie więcej.
Wydano pozwolenie na budowę fabryki Izery w Jaworznieartykuł
Pokaż artykuł
Wydano pozwolenie na budowę fabryki Izery w Jaworznie
Prezydent Jaworzna wydał pozwolenie na budowę zakładu produkcyjnego samochodów elektrycznych marki Izera. To oznacza, że nie ma już żadnych przeszkód formalnych, aby spółka ElectroMobility Poland rozpoczęła proces inwestycyjny związany z budową fabryki na terenie Jaworznickiego Obszaru Gospodarczego.
Compal buduje z Panattoni nowoczesną fabrykę komponentów elektroniki samochodowej w woj. śląskimartykuł
Pokaż artykuł
Compal buduje z Panattoni nowoczesną fabrykę komponentów elektroniki samochodowej w woj. śląskim
Panattoni, najaktywniejszy deweloper nieruchomości przemysłowych na świecie, wybuduje dla firmy Compal obiekt produkcyjny typu BTO (build to own). W nowoczesnej fabryce, która powstanie w Czeladzi, produkowane będą komponenty elektroniczne dla branży motoryzacyjnej. Uroczystość wbicia pierwszej łopaty miała miejsce 29 lipca, a ukończenie budowy zaplanowane jest na maj 2025 roku. Koszt inwestycji szacowany jest na około 14,5 miliona euro.
LG Energy Solution stawia na rozwój fabryki pod Wrocławiemartykuł
Pokaż artykuł
LG Energy Solution stawia na rozwój fabryki pod Wrocławiem
Marka LG Energy Solution poinformowała, że jej zakład produkcyjny w Polsce, zlokalizowany w Biskupicach Podgórnych (gmina Kobierzyce) pod Wrocławiem, uruchamia dedykowane linie do produkcji systemów ESS, których start planowany jest na drugą połowę bieżącego roku. Fabryka LG Energy Solution Wrocław to dziś 30 budynków, w tym 12 hal produkcyjnych. Pracuje tu obecnie ponad 7 tys. osób.
Holcim Polska: Cementownia Małogoszcz po modernizacji to najnowocześniejszy tego typu obiekt w Europie [FILM]artykuł
Pokaż artykuł
Holcim Polska: Cementownia Małogoszcz po modernizacji to najnowocześniejszy tego typu obiekt w Europie [FILM]
5 listopada w Cementowni Małogoszcz miało miejsce uroczyste zakończenie trwających od 2020 r. inwestycji w strategiczne projekty infrastrukturalne. W uroczystościach wzięli udział m.in.: prezes zarządu Holcim Polska Maciej Sypek, przedstawiciele Cementowni Małogoszcz i Holcim Polska, marszałek województwa świętokrzyskiego Renata Janik, starosta jędrzejowski Paweł Faryna oraz burmistrz miasta i gminy Małogoszcz Paweł Król. Goście przecięli symboliczną wstęgę i posadzili drzewa z pamiątkowymi tabliczkami.
Globalny lider branży automotive Valeo tworzy w Polsce europejskie centrum R&D. Trwa rekrutacja inżynierówartykuł
Pokaż artykuł
Globalny lider branży automotive Valeo tworzy w Polsce europejskie centrum R&D. Trwa rekrutacja inżynierów
Grupa Valeo, globalny lider branży automotive, ogłasza strategiczną transformację swojego zakładu w Czechowicach-Dziedzicach (woj. śląskie), który staje się kluczowym europejskim centrum badawczo-rozwojowym Grupy Valeo. Ten ruch, połączony z rekrutacją ponad 100 wysoko wykwalifikowanych inżynierów, ma na celu umocnienie pozycji Valeo jako lidera w dynamicznie rozwijającym się sektorze elektromobilności.
[śląskie] Odkryta pływalnia w Bytomiu zaprasza od jutraartykuł
Pokaż artykuł
[śląskie] Odkryta pływalnia w Bytomiu zaprasza od jutra
Dobra wiadomość dla sympatyków pływania. Już od jutra żądni wodnych szaleństw będą mogli korzystać z...
Polfa Tarchomin realizuje w Warszawie wielką inwestycję za około 500 mln zł – Centrum Rozwoju i Produkcji Leków Onkologicznychartykuł
Pokaż artykuł
Polfa Tarchomin realizuje w Warszawie wielką inwestycję za około 500 mln zł – Centrum Rozwoju i Produkcji Leków Onkologicznych
Pierwsza z dwóch linii do produkcji wysokospecjalistycznych leków, o łącznej mocy wytwórczej do nawet 6 milionów fiolek i ampułko-strzykawek rocznie, pomyślnie przeszła wszystkie odbiory techniczne i testy u włoskiego producenta – koncernu IMA. Teraz trafi ona do Centrum Rozwoju i Produkcji Leków Onkologicznych, będącego największą w historii inwestycją Polfy Tarchomin S.A. Centrum Rozwoju i Produkcji Leków Onkologicznych będzie największym zakładem produkującym leki onkologiczne w naszej części Europy.
Polfa Tarchomin realizuje w Warszawie wielką inwestycję za około 600 mln zł – Centrum Rozwoju i Produkcji Leków Onkologicznychartykuł
Pokaż artykuł
Polfa Tarchomin realizuje w Warszawie wielką inwestycję za około 600 mln zł – Centrum Rozwoju i Produkcji Leków Onkologicznych
Budowa fabryki leków onkologicznych Polfy Tarchomin weszła w kolejną fazę – wkrótce znajdujące się w budynku instalacje zostaną obudowane specjalistycznymi ścianami i sufitami farmaceutycznymi. Spółka buduje w Warszawie obiekt, w którym będą produkowane nowoczesne preparaty do walki z nowotworami.
Setki milionów złotych od MON dla firm, które chcą utrzymywać gotowość produkcji na rzecz Sił Zbrojnych RP [FILM]artykuł
Pokaż artykuł
Setki milionów złotych od MON dla firm, które chcą utrzymywać gotowość produkcji na rzecz Sił Zbrojnych RP [FILM]
Silna gospodarka gwarancją silnej i bezpiecznej Polski. Ministerstwo Obrony Narodowej przeznaczy setki milionów złotych dla firm, które chcą utrzymywać gotowość produkcji na rzecz Sił Zbrojnych. 5 maja br. wicepremier Władysław Kosiniak – Kamysz, wiceminister Paweł Bejda oraz szef Sztabu Generalnego WP generał W. Kukuła wręczyli umowy 81 przedsiębiorcom wykonującym zadania na rzecz Sił Zbrojnych RP.
REKLAMA