Szwedzka firma Heimstaden wprowadza na warszawski rynek najmu instytucjonalnego 284 mieszkania na MokotowieMateriały prasowe

Szwedzka firma Heimstaden wprowadza na warszawski rynek najmu instytucjonalnego 284 mieszkania na Mokotowie

Orzech
Orzech
REKLAMA

Szwedzka firma Heimstaden wprowadza na warszawski rynek najmu instytucjonalnego 284 mieszkania w ramach II etapu osiedla przy ul. Bokserskiej 54. Pierwsi najemcy wprowadzą się w marcu 2023 roku.

Osiedle Bokserska położone jest na warszawskim Służewcu, w południowo-zachodniej części Mokotowa. Inwestycja jest częścią kompleksu Moko Botanika, który został zaprojektowany przez znane polskie biuro architektoniczne biuro Kuryłowicz & Associates.

I etap inwestycji, ze 146 lokalami, został udostępniony najemcom w III kwartale 2022 roku. II etap obejmuje kolejne 284 mieszkania, które będą sukcesywnie dodawane do oferty i przekazywane klientom. Wszystkie lokale są wyposażone w meble i sprzęt AGD. Mieszkańcy otrzymają też dostęp do szybkiego Internetu, obsługę wynajmowanych mieszkań i błyskawiczną pomoc w razie sytuacji awaryjnej.

– Osiedle Bokserska to sztandarowa inwestycja Heimstaden na polskim rynku, obejmująca łącznie 430 wysokiej jakości mieszkań na wynajem. W naszej ofercie znajdują się zarówno mniejsze lokale, jak i trzy- i czteropokojowe mieszkania. Z regularnych badań satysfakcji klientów wiemy, że nasi najemcy doceniają m.in. wielofunkcyjny charakter Służewca – informuje Izabela Stańczak, head of Letting w Heimstaden Poland.

Materiały prasowe
REKLAMA
Materiały prasowe

W tym roku, poza II etapem osiedla Bokserska, do oferty najmu zostaną także wprowadzone mieszkania przy ul. Komitetu Obrony Robotników i przy ul. Mińskiej w Warszawie oraz przy ul. Orlińskiego w Krakowie. Do końca 2023 roku Heimstaden będzie mieć łącznie 947 mieszkań w ofercie długoterminowego najmu instytucjonalnego.

Heimstaden to uznana marka w branży wynajmu mieszkań, która rozpoczęła swoją działalność w Europie w 1998 roku. Jej siedziba mieści się w szwedzkim mieście Malmö. Spółka udostępnia obecnie ponad 100 000 mieszkań na wynajem w Norwegii, Szwecji, Danii, Holandii, Niemczech, Czechach i Polsce. Odzwierciedleniem wizji firmy jest oferta lokali przeznaczonych na długoterminowy i stabilny wynajem, realizowana w ramach koncepcji tak zwanych Przyjaznych Domów (Friendly Homes).

– Chcemy przede wszystkim, aby klienci odnosili jak największe korzyści z naszego profesjonalnego podejścia: oferujemy stabilny i odpowiedzialny wynajem długoterminowy. Kładziemy ogromny nacisk na zrównoważony rozwój społeczny i środowiskowy oraz jakość życia naszych klientów i pracowników. Promowana przez nas koncepcja Przyjaznych Domów oznacza między innymi, że inwestujemy nie tylko w domy naszych klientów, ale także w ich najbliższą okolicę – wyjaśnia Dyrektor Generalny Heimstaden Patrik Hall.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA