W Lubinie otwarty zostanie Cuprum Park – najnowszy retail park na Dolnym ŚląskuMateriały inwestora

W Lubinie otwarty zostanie Cuprum Park – najnowszy retail park na Dolnym Śląsku

Orzech
Orzech
REKLAMA

Już najbliższy czwartek, 15 września o godzinie 9:00 otwarta zostanie nowa galeria handlowa na Dolnym Śląsku – Cuprum Park w Lubinie. Inwestycja powstała na działce o powierzchni 43 000 mkw., w centrum miasta, u zbiegu ulic Komisji Edukacji Narodowej i Paderewskiego, w miejscu, gdzie wcześniej funkcjonował hipermarket sieci Tesco, która wycofała się z Polski.

W dniu otwarcia w Cuprum Park dostępne będą sklepy takich marek i sieci jak: CCC, Half Price, Rossman, Takko, Media Expert, Dealz, Maxi ZOO, Sinsay, Tilia, Cukiernia Zielińscy, In Medio oraz Perfect Vision. W późniejszym terminie ma nastąpić otwarcie marketu JULA i sklepu Sport Direct. W parku otwarty zostanie także najnowocześniejszy supermarket w mieście – Carrefour.

– Główną atrakcją inauguracji galerii będą wyrzutnie piłeczek pingpongowych. Złapane specjalnie oznakowane piłeczki będzie można wymienić u hostessy na bony zakupowe. Na otwarcie rozdamy ponad 10 tys. zł – informuje Aneta Powązka, manager do spraw marketingu w spółce Ultro Holding.

Materiały inwestora
Materiały inwestora
Materiały inwestora
REKLAMA

Cuprum Park jest pierwszym w tym dolnośląskim mieście retail parkiem, który składa się dwóch budynków połączonych otwartym pasażem o łącznej powierzchni najmu 11 500 mkw. Zmotoryzowani klienci będą mogli skorzystać z zewnętrznego parkingu dysponującego 400 miejscami.

Materiały inwestora
Materiały inwestora
Materiały inwestora
Materiały inwestora

Cuprum Park został zakupiony przez izraelską firmę BIG Shopping Centres, która nabywając tą nieruchomość wkroczyła na polski rynek obiektów handlowych. Inwestorem parku jest Mgc Inwest Sp. z o.o. Generalnym wykonawcą inwestycji była firma Strabag Sp. z o.o.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA