Wkrótce otwarcie hotelu Diament Plaza w centrum Katowic źródło: Materiały prasowe

Wkrótce otwarcie hotelu Diament Plaza w centrum Katowic

WIZUALIZACJE
Orzech
Orzech
REKLAMA
W samym centrum Katowic jeszcze w tym roku otwarty zostanie nowy hotel Diament Plaza z 135 pokojami, 2 salami konferencyjnymi typu VIP oraz strefą kulinarną. Jest  to najnowszy projekt sieci hotelowej Diament, posiadającej obecnie 12 hoteli z 925 pokojami, w większości na Górnym Śląsku.
Otwarcie ma nastąpić w czwartym kwartale br. Obiekt powstaje przy ulicy Dworcowej w pobliżu Dworca PKP oraz wielu atrakcji turystycznych Katowic takich, jak deptak Mariacka, Spodek, Międzynarodowe Centrum Kongresowe, nowa siedziba Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia oraz Muzeum Śląskie. 
Hotel Diament Plaza Katowice powstaje w wyniku przebudowy i rozbudowy dawnego obiektu, do którego dobudowano 90 pokoi w standardzie premium. W obiekcie znajdą się również sale konferencyjne, centrum fitness z siłownią oraz garaż podziemny. W hotelu znajdzie się także Kaktusy Koncept Kulinarny czyli restauracja, bar oraz kawiarnia, nawiązujące do mieszczącego się w tym samym budynku w latach 70. XX wieku, miejsca spotkań o tej samej nazwie "Kaktusy".
REKLAMA
Inwestorem przedsięwzięcia jest spółka Diament Investment. Za projekt architektoniczny odpowiada Konior Studio z Katowic.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA