[Wrocław] Wrocławska firma otworzy biuro w OVO. Powstanie tam ponad 100 miejsc pracy [WIZUALIZACJE]

[Wrocław] Wrocławska firma otworzy biuro w OVO. Powstanie tam ponad 100 miejsc pracy [WIZUALIZACJE]

REKLAMA
120 nowych miejsc pracy powstanie w nowoczesnym biurze w OVO Wrocław. Wprowadzi się tam bowiem Futuro Finance, firma specjalizująca się w doradztwie finansowym, która dynamicznie rozwija się w skali ogólnopolskiej. 
Futuro Finance, firma założona w 2010 roku we Wrocławiu, to jeden z liderów na polskim rynku doradztwa finansowego. W tej kategorii uzyskała prestiżowe wyróżnienie Finansowej Marki Roku 2016. 
Obecnie firma otwiera nowe biuro w stolicy Dolnego Śląska – zajmie aż 1000 mkw. z 3800 mkw. powierzchni biurowej w futurystycznym kompleksie OVO Wrocław. W biurze docelowo pracować będzie 120 osób. Znajdą się tam nowe departamenty sprzedaży i siedziba zarządu.
Otwarcie biura w OVO Wrocław jest bezpośrednio związane z naszą strategią rozwoju. Stale rozszerzamy działalność, coraz mocniej otwierając się również na klientów z zagranicy. OVO zapewnia nowoczesne powierzchnie w klasie A+, a także dostęp do usług na wysokim poziomie, w tym pięciogwiazdkowego hotelu – mówi Agata Brucko-Stępkowska, prezes Futuro Finance.


Obecnie Futuro Finance ma dwa biura we Wrocławiu, a po jednym w Krakowie, Katowicach i Lublinie, a także dwie franczyzy na Dolnym Śląsku, w Lubinie i Świebodzicach.
Wkrótce otwieramy również nowe biuro w Poznaniu. Docelowo chcemy być obecni we wszystkich 16 miastach wojewódzkich. W planach mamy również intensywną rozbudowę sieci franczyz w całej Polsce – dodaje Agata Brucko-Stępkowska.
Biuro Futuro Finance w OVO Wrocław zacznie działać w czerwcu 2017 roku.  Trwa rekrutacja – aplikacje można przesyłać poprzez serwis www.worklevelup.pl.


Czym OVO kusi najemców?

Obecnie w OVO pozostało w ofercie około 1000 mkw. powierzchni biurowej.
Najemców przyciągają doskonała lokalizacja i najwyższy standard powierzchni biurowych, a także spójna koncepcja wielofunkcyjnego obiektu. Znaczenie ma też fakt, że w naszym kompleksie działają już prestiżowe marki, jak hotel DoubleTree by Hilton czy Holmes Place – mówi Shuckie Ovadiah, jeden z inwestorów i CEO OVO Wrocław.


Właściciele biur, ich pracownicy, a także partnerzy biznesowi mają dostęp do wszystkich funkcji obiektu. Mogą korzystać m.in. z reprezentacyjnego lobby, serwisu hotelu oraz jego centrum konferencyjnego czy sali balowej, usług concierge’a, luksusowego klubu fitness z basenem, a także salonu urody i SPA. 

>Zobacz więcej wizualizacji nowego biura Futuro Finance w OVO Wrocław

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA