Globalna firma finansowa otworzy biuro we Wrocławiuźródło: mat. prasowe

Globalna firma finansowa otworzy biuro we Wrocławiu

Wrocław
REKLAMA
W futurystycznym kompleksie OVO Wrocław swoje biuro otworzy AXIA Futures, firma działająca na globalnym rynku finansowym, z siedzibami m.in. w Londynie, Kapsztadzie i na Cyprze. To będzie jej pierwszy oddział w Europie Środkowo-Wschodniej. 
Zależało nam na lokalizacji w obiekcie klasy światowej, tak by nasi partnerzy biznesowi mieli dostęp do pięciogwiazdkowego hotelu, komfortowego klubu fitness. Nowoczesny projekt typu mixed-use oferuje też dodatkowe usługi na najwyższym poziomie. Biura w OVO Wrocław gwarantują poziom, jaki znamy z najważniejszych metropolii europejskich. W połączeniu z rosnącym potencjałem polskiego rynku przekonało nas to do lokalizacji naszej regionalnej siedziby właśnie w tym miejscu – mówi Alex Haywood z firmy AXIA Futures.
We wrocławskim biurze organizowane będą szkolenia dotyczące inwestowania na rynkach finansowych. Poprowadzą je wykwalifikowani specjaliści. Wrocławski oddział AXIA Futures zostanie otwarty w lipcu. Japońska korporacja też wprowadzi się do OVO

W kompleksie przy Podwalu swoje biuro otworzy również Kajima Poland, czyli japońska korporacja, jedna z największych spółek w branżach budowlanej, z siedzibą główną w Tokio. W OVO Kajima Poland zajmie 230 mkw., a w biurze pracować będzie do 25 osób. 
Z punktu widzenia najemców biura w OVO Wrocław mają dodatkowy atut w postaci prestiżowej lokalizacji. We Wrocławiu nie ma drugiego takiego obiektu. Wszystko to przekłada się na zainteresowanie również ze strony inwestorów, szukających alternatywnego, długofalowego rozwiązania na przykład dla inwestowania na rynkach finansowych. W przypadku kupna powierzchni w OVO Wrocław mogą liczyć na stopę zwrotu na poziomie 7-8% – mówi Ewa Omasta, menadżer ds. sprzedaży i marketingu OVO Wrocław.
REKLAMA
W kompleksie znajduje się 3 800 mkw. powierzchni biurowej klasy A+. To łącznie 28 jednostek – wszystkie znajdują się na trzecim piętrze budynku. Obecnie najemców znalazło już ok 3 000 mkw. powierzchni. 
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA