Wrocław: AmRest otworzy nowe KFC na Karłowicachźródło: AmRest

Wrocław: AmRest otworzy nowe KFC na Karłowicach

Mariusz Bartodziej
Mariusz Bartodziej
REKLAMA
Mieszkańcy korzystają już z restauracji przy alei Kromera. Kolejna, typu Drive Thru, pojawi się przy ulicy Żmigrodzkiej. Ma być gotowa na przełomie 2019 i 2020 roku. Firma będzie szukać około 30 pracowników.
AmRest Sp. z o.o. (sieć obejmująca takie marki jak Burger King, Pizza Hut, czy Starbucks) złożył 18 kwietnia wniosek o pozwolenie na budowę przy ul. Żmigrodzkiej 105-117 (w sąsiedztwie Lidla) restauracji typu KFC. Start robót zaplanował na pierwszą połowę września.
Co do otwarcia to zakładamy, że prace potrwają trzy-cztery miesiące. Konkretną datę będziemy mogli podać bliżej końca budowy – wyjaśnia nam Maria Grzybowska z AmRest.
REKLAMA
Będzie to lokal wolnostojący w koncepcie Drive Thru, tj. z możliwością zamawiania bez konieczności wysiadania z samochodu. Powierzchnia całkowita obiektu ma wynieść 260 mkw., a sprzedaży – 112 mkw. Wokół powstanie kilkanaście miejsc parkingowych. Firma planuje zatrudnić ok. 30 osób do przygotowywania posiłków i obsługi klientów.
AmRest otworzył dotychczas we Wrocławiu 13 restauracji KFC. Najnowszą jest ta na Kozanowie, przy ul. Dokerskiej 2a. Czternasta znajdzie się w N-Parku Maślice przy ul. Maślickiej 216. Wrocławianie zrobią w nim pierwsze zakupy 29 sierpnia.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA