[Łódź] Nowa kawiarnia w Hi Piotrkowska 155źródło: Materiały inwestora

[Łódź] Nowa kawiarnia w Hi Piotrkowska 155

Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Pierwsza kawiarnia sieci Starbucks w centrum Łodzi zostanie otwarta w kompleksie handlowo-biurowym Hi Piotrkowska 155, którego deweloperem jest Master Management Group. Atrakcyjna inwestycja przy Centrum Przesiadkowym na trasie W-Z przyciąga kolejnych najemców.
Nowy lokal Starbucks w Łodzi będzie miał powierzchnię 108 mkw. i zajmie parter pięciokondygnacyjnego budynku biurowego. Do kawiarni będzie można wejść zarówno z placu, usytuowanego u zbiegu ulicy Mickiewicza i alei Kościuszki, jak i bezpośrednio z najpopularniejszej ulicy w Łodzi, Piotrkowskiej. W okresie wiosennym i letnim do dyspozycji klientów oddane będzie także zewnętrzne patio.
Hi Piotrkowska 155 to przede wszystkim doskonała lokalizacja w centrum miasta i miejsce, które idealnie wpisuje się w strategię Starbucks dotyczącą stałego poszerzania dostępności dla Gości. Dlatego już wkrótce otworzymy trzecią w mieście, a pierwszą na łódzkim rynku biurowym, kawiarnię naszej sieci – mówi Katarzyna Pijanowska, Brand Manager Starbucks Polska.Stale rosnąca atrakcyjność Łodzi i jej niezaprzeczalna popularność w kontekście największych wydarzeń kulturalnych tylko utwierdziły nas w decyzji o otwarciu kolejnego lokalu w tym mieście – dodaje.
Prócz nowoczesnej przestrzeni biurowej, kompleks Hi Piotrkowska 155 oferuje handel i usługi, w tym sklepy, kawiarnie, restauracje, drogerię oraz centrum fitness i klinikę medyczną. Zaufały nam takie marki jak Hebe i Żabka. Wierzymy, że nowa kawiarnia spotka się z ciepłym przyjęciem fanów Starbucks i stanie się ich kolejnym, ulubionym przystankiem na kawę w Hi Piotrkowska 155 – komentuje Anna Polak, Head of Leasing Master Management Group.
Piotrkowska 155 to kompleks składający się z trzech budynków: 19-piętrowej wieży biurowej połączonej z 7-piętrowym hotelem oraz 5-piętrowego budynku biurowego. W hotelu Hampton by Hilton znajdzie się 149 pokoi. Natomiast dwa sąsiadujące budynki (19 i 5 pięter) zaoferują powierzchnię biurową klasy A+ o całkowitej powierzchni najmu 21 tys. oraz 4 tys. mkw. powierzchni handlowo-usługowej. Kompleks Piotrkowska 155 powstanie przy Centrum Przesiadkowym w centralnej części Łodzi i będzie ważnym punktem na mapie biznesowej miasta.
Starbucks to firma założona w 1971 w Seattle, która dziś posiada około 26 tysięcy kawiarni w 72 krajach. Pierwszy lokal w Polsce został uruchomiony w kwietniu 2009 roku w Warszawie. Dziś jest ich ponad 60. W kawiarni klienci znajdą szeroki wybór popularnych napojów kawowych na bazie espresso, takich jak caffè latte, caffè mocha czy cappuccino oraz specjalnych sezonowych propozycji przygotowywanych przez baristów.
AmRest Holdings SE jest największą publicznie notowaną spółką restauracyjną w Europie Środkowo-Wschodniej. Do zarządzanych przez nią marek należą: KFC, Pizza Hut, Starbucks i Burger King. AmRest jest także właścicielem marki La Tagliatella oraz dwóch chińskich konceptów: Blue Frog i KABB. Obecnie spółka zarządza ponad 1550 restauracjami w segmencie restauracji szybkiej obsługi (Quick Service Restaurants) i restauracji z obsługą kelnerską (Casual Dining Restaurants) w 15 krajach: Polsce, Czechach, Słowacji, na Węgrzech, w Austrii, Bułgarii, Rumunii, Serbii, Chorwacji, Rosji, Hiszpanii, Portugalii, Francji, Niemczech i Chinach.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz

Najnowsze artykuły

Za kilka dni otwarta zostanie linia kolejowa nr 292 z Wrocławia Sołtysowic do Jelcza Miłoszyc [FILM + ZDJĘCIA]
Po ponad 20 latach, 12 grudnia kolejowa trasa Wrocław Sołtysowice - Jelcz Miłoszyce istotnie poprawi...
Będą nowe miejsca pracy w Głogowie. Powstanie centrum e-commerce B2C sieci sklepów zoologicznych Maxi Zoo
Na Dolnym Śląsku, w Głogowie powstanie centrum e-commerce B2C Grupy Fressnapf, w Polsce działającej...
Poznaj warianty przebiegu obwodnicy Złotego Stoku
Od 13 do 16 grudnia br. odbywać się będą spotkania dla mieszkańców, podczas których zaprezentowane z...
BBI Development zrealizuje z Liebrecht&WooD 170-metrowy biurowiec Roma Tower w Warszawie [WIZUALIZACJE]
W samym centrum stolicy Polski powstanie kolejny ponad 100-metrowy wieżowiec. Spółki zależne BBI Dev...
Trwa realizacja nowej, wielkiej inwestycji zagranicznej pod Wrocławiem [ZDJĘCIA + WIZUALIZACJE]
W Aglomeracji Wrocławskiej trwa realizacja kolejnej wielkiej inwestycji zagranicznej. W gminie Kobie...
Łącznica w Kalwarii Zebrzydowskiej skróci podróże koleją z Krakowa do Wadowic i Bielska-Białej
Budowa łącznicy skróci o około 15 minut czas przejazdu pociągiem z Małopolski na Śląsk, Zwiększy się...
W centrum Wrocławia trwa budowa biurowca Brama Oławska [FILM + ZDJĘCIA + WIZUALIZACJE]
Przy skrzyżowaniu ulic Oławskiej i Piotra Skargi we Wrocławiu budowany jest nowy biurowiec Brama Oła...
Warszawa: Nowi najemcy 195-metrowego wieżowca Skyliner
Blisko 5 tys. mkw. powierzchni zajmą łącznie nowi najemcy Skylinera – DXC Technology i Luxoft. Obie...
Kraków: Dobiega końca budowa ostatniego etapu kompleksu biurowego High5ive [FILM + ZDJĘCIA]
W samym centrum stolicy Małopolski, przy ulicy Pawiej w pobliżu Dworca Głównego PKP i Galerii Krakow...
Międzynarodowy koncern GlobalLogic otwiera biuro w Gdańsku
Kolejna międzynarodowa firma z branży IT inwestuje w Gdańsku. To GlobalLogic, amerykańska firma...