W Szklarskiej Porębie trwa budowa kompleksu Horizon Hotel & Resort źródło: Materiały inwestora

W Szklarskiej Porębie trwa budowa kompleksu Horizon Hotel & Resort

WIZUALIZACJE
REKLAMA
Wrocławska firma budowlana AKME – największa w kraju firma budowlano-archeologiczna realizuje w Szklarskiej Porębie nową inwestycję Horizon Hotel & Resort ze 155 apartamentami sprzedawanymi w systemie condo.
Hotel Horizon to nowoczesny i komfortowy obiekt, zlokalizowany jest przy ulicy Dolnej, w Szklarskiej Porębie. Kompleks składać się będzie ze 155 luksusowych i komfortowych pokoi, w standardzie 4-gwiazdkowym. Obiekt wyposażony jest w basen oraz strefę spa i fitness, w której można się zregenerować po intensywnym dniu i zagospodarować czas w okresie niepogody. 
Materiały inwestora
Materiały inwestora
Materiały inwestora


Projekt architektoniczny przygotowało Q2Studio z Wrocławia, a generalnym wykonawcą jest firma PORR z Warszawy. W kompleksie znajdzie się strefa wellness & SPA z basenem wewnętrznym i zewnętrznym, restauracja oraz 0,6 hektara działki z przeznaczeniem na rekreację.
Condohotel Horizon wyposażony jest również w lobby bar oraz strefę przeznaczoną do spotkań biznesowych. Przed obiektem znajduje się nowoczesny plac zabaw dla dzieci, umożliwiający aktywność na świeżym powietrzu. Miłośników sportów zimowych ucieszy bliska odległość (pół kilometra) od stoku i wypożyczalni sprzętu narciarskiego.
REKLAMA
Materiały inwestora
Materiały inwestora
Materiały inwestora
Materiały inwestora
Jak czytamy na stronie inwestora: "Aranżacja wnętrz jest połączeniem elementów natury, historii, sztuki, lokalnego przemysłu i artystycznego poczucia humoru wiążących się ze Szklarską Porębą. Koncepcja bazowała na wprowadzeniu jak największej liczby materiałów lokalnych takich jak kamień, szkło, drewno oraz na motywach dobrze znanych z tego regionu, jakim jest haft zachełmiański czy tradycje związane z hutą szkła. Wnętrza zostały wzbogacone o motyw abstrakcyjnego podejścia do aranżacji wnętrz, znajdziemy w nich zatem czerwony fortepian, wypatrujące muflony czy lornetki do obserwowania otoczenia".
Apartamenty od 16 do 54 mkw. sprzedawane są po 14-15 tys. zł netto za metr z wyposażeniem w cenie i deklaracją 8 proc. zwrotu rocznie przez 10 lat oraz 30 dniami pobytu właścicielskiego. Operatorem obiektu będzie firma Karkonosze Resort Management.

Komentarze (1)

Napisz komentarz
Horizon ma bardzo duże opóźnienia ponad półtora roku a deweloper lekceważąco podchodzi do inwestorów i nie chce rekompensować swoich opóźnień.(gość)
Bardzo długie opóźnienia w realizacji.
REKLAMA