W Szklarskiej Porębie powstanie nowy, duży hotel czterogwiazdkowy

W Szklarskiej Porębie powstanie nowy, duży hotel czterogwiazdkowy

Orzech
Orzech
REKLAMA
Zdrojowa Invest zachęcona sukcesem swego pierwszego obiektu – Cristal Resort Szklarska Poręba – postanowiła poszerzyć swoją działalność w Karkonoszach. W stolicy polskich Karkonoszy inwestor wybuduje Forest Ski Hotel & Resort. Obiekt będzie skategoryzowany na 4 gwiazdki, ale standardem i wykończeniem oraz usługami będzie on odpowiadał obiektowi 5. gwiazdkowemu. 
Docelowo powstanie w tym miejscu ponad 1 000 miejsc noclegowych, a kadra będzie liczyła więcej niż 250 osób. Szacowany koszt całej inwestycji to ponad 150 mln zł. Szklarska Poręba tylko z tytułu podatków od tego hotelu miałaby dostawać 700 tysięcy złotych rocznie.
Materiały inwestora
Forest Ski Hotel & Resort łącznie z zapleczem konferencyjnym ma ogromne szanse przyciągnąć klientów biznesowych i zagranicznych, którzy do tej pory w niewielkim stopniu byli zainteresowani ofertą Szklarskiej Poręby. 
W ramach kompleksu powstanie również publiczny aquapark, dostępny także dla mieszkańców miejscowości oraz wyciąg i dwie trasy zjazdowe, jedna prosta, druga przełajowa przez las. Warto podkreślić, że w tym miejscu znajdował się niegdyś wyciąg i nartostrada. Uzupełnieniem będzie rozbudowana strefa SPA & Wellness. Wszystko to zwiększy liczbę gości z zasobniejszym portfelem oraz rodzin z dziećmi.
REKLAMA
Materiały inwestora

O operatorze

Zdrojowa Invest Hotels to dynamicznie rozwijający się rodzinny, kołobrzeski operator obiektów hotelarskich premium realizowanych w najpiękniejszych polskich miejscowościach wypoczynkowych i tylko w najlepszych lokalizacjach. Aktualnie prowadzi 6 obiektów nad morzem i w górach, w tym: Cristal Resort Szklarska Poręba, Boulevard Ustronie Morskie i Diune Hotel 5*.Zdrojowa odnosi sukcesy i zdobywa liczne nagrody i wyróżnienia. W tym wybór Marine Hotel 5* & Ultra Marine na centrum pobytowe Reprezentacji Danii podczas Euro 2012, nagroda Best Hotel Award 2012 i 2013 (dwa lata z rzędu), a także Profit Hotel Award 2013 dla Marine Hotel 5*, Top Hotel Sea 2011 w Polsce oraz Holiday Check Award 2014 w kategorii "Dla Par" dla Sand Hotel 4*.Zdrojowa Hotels oraz Zdrojowa Invest – deweloper jej obiektów i lider second home w Polsce – tworzą holding Zdrojowa z ponad 400. osobową kadrą. Zdrojowa jest grupą odpowiedzialną społecznie, troszczącą się o rozwój sztuki i środowisko w ramach programów: Zdrojowa Art i Zdrojowa Eco Friendly.
Materiały inwestora

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA