Biurowiec Prosta Tower ma zarządcęfot. Piximo

Biurowiec Prosta Tower ma zarządcę

Warszawa
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield została wybrana na zarządcę warszawskiego biurowca Prosta Tower. Właścicielem inwestycji jest specjalistyczny otwarty fundusz nieruchomości zarządzany przez Credit Suisse Real Estate Investment Management Germany. Umowę między stronami podpisano w grudniu 2016 r.
Prosta Tower to 19-piętrowy budynek klasy A, oferujący łącznie ok. 6 tys. m kw. powierzchni biurowej. Zlokalizowany jest w biznesowym centrum Warszawy, tuż przy rondzie Daszyńskiego. Został oddany do użytku w 2011 roku. Biurowiec wyróżnia się oryginalną architekturą. Ażurowa konstrukcja z żelbetu przykrywająca przeszkoloną fasadę nadaje wnętrzom niepowtarzalny charakter. Najnowsze technologie, dostęp naturalnego światła oraz swoboda w aranżacji biur tworzą przyjazne i komfortowe środowisko pracy. Na pięciu podziemnych kondygnacjach znajduje się parking dla 75 samochodów.
Bardzo się cieszymy, że mogliśmy pozyskać tę atrakcyjną nieruchomość dla niemieckiego, specjalistycznego otwartego funduszu inwestycyjnego w imieniu inwestorów instytucjonalnych. Budynek zlokalizowany jest w rejonie warszawskiej dzielnicy biznesowej o dużym potencjale rozwoju. Zadania związane z zarządzaniem nieruchomością i najmem tego obiektu zajmowanego przez wielu najemców powierzyliśmy firmie Cushman & Wakefield, z którą od wielu lat blisko współpracujemy zarówno w Polsce, jak i w innych krajach – mówi Thomas Jaenicke, zarządca nieruchomościami w Credit Suisse Real Estate Investment Management Germany.
REKLAMA
Credit Suisse Real Estate Investment Management działa w 20 krajach i dysponuje czterema biurami na trzech kontynentach. Zarządza nieruchomościami na całym świecie o wartości 40,1 mld euro (według stanu na dzień 31 grudnia 2016 r.) i należy do największych firm zarządzających funduszami nieruchomości w Europie i na świecie. Ponad połowę stanowią aktywa zarządzane w imieniu inwestorów instytucjonalnych.
Jesteśmy niezwykle dumni z tego, że Credit Suisse Real Estate Investment Management powierza nam zarządzanie swoim kolejnym, tak dobrze rozpoznawalnym obiektem. Stanowi to wyraz zaufania dla naszego działu zarządzania nieruchomościami oraz uznania dla jakości świadczonych przez nas usług. Zadowolenie klienta jest dla nas priorytetem – powiedziała Zuzanna Paciorkiewicz, Partner, Business Space Asset Services, Cushman & Wakefield.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA