Dzielna 60 ze strefą dla miłośników wina

Dzielna 60 ze strefą dla miłośników wina

Warszawa
Kajtman
Kajtman
REKLAMA

W warszawskim kompleksie biurowym Dzielna 60 firma Vinon otworzy showroom z wyselekcjonowanymi gatunkami win od wybranych dostawców i organizować będzie imprezy degustacyjne.

 

Nowym najemcą zmodernizowanego niedawno, stołecznego kompleksu Dzielna 60, który oferuje biura loftowe, została firma Vinon. W niestandardowym lokalu o wysokości 5 metrów ze szklanymi ścianami i ciekawymi sklepieniami urządzi ekskluzywną winiarnię. Prowadzić do niej będzie wejście z wewnętrznego dziedzińca, znajdującego się na terenie obiektu. Firma Vinon zaoferuje fachowe doradztwo oraz sampling win na miejscu przed zakupem. Poza tym, pomoże zaplanować wakacje enoturystyczne, łączące wypoczynek z odwiedzinami w najstarszych winnicach i degustację dla grupy.

 

Biznesowe imprezy degustacyjne Vinon organizować będzie również na terenie kompleksu w Strefie Relaksu, która stworzona została specjalnie dla osób pracujących w biurowcach przy Dzielnej 60. To nie jedyne udogodnienie, jakie oferuje odnowiony i rozbudowany obiekt, którego podwalinami są zabudowania dawnej fabryki tabacznej Noblesse. Wcześniej na terenie kompleksu w dwupoziomowym lofcie otwarta została restauracja Nasza Kuchnia. W ciekawie zaaranżowanym wnętrzu o typowo industrialnym charakterze można zjeść domowy obiad. W kompleksie zaczęło też właśnie działać centrum urody i zdrowia Bezpieczna Kosmetyka, gdzie na przykład w czasie lunchu można zafundować sobie specjalistyczny zabieg, kurację, czy masaż.

REKLAMA

 

Jacek Ochnik, prezes Ochnik Development przyznaje, że jednym z głównych punktów wyjścia przy projektowaniu nowego kształtu kompleksu była wygoda najemców. – Dzielna 60 wyróżnia się niestandardowym formatem biur, jakie oferuje w budynkach fabrycznych. W tak nietypowych wnętrzach chcieliśmy stworzyć jak najwygodniejsze warunki do pracy. Firmy mogą bezpłatnie korzystać z sal do spotkań biznesowych w naszym Centrum Konferencyjnym. Osoby, które przyjeżdżają do biura rowerem mają do dyspozycji prysznice, szatnie i parking. A części wspólne staraliśmy się zaaranżować w taki sposób, by służyły integracji pracowników. Jednym z takich miejsc jest np. Strefa Relaksu. Chciałbym też wspomnieć, że w zrewitalizowanej Dzielnej 60 został otwarty właśnie pierwszy sezon ogródkowy na naszym zielonym wewnętrznym dziedzińcu – wymienia Jacek Ochnik.

 

Także sama lokalizacja kompleksu w centralnym rejonie miasta, pomiędzy ulicą Dzielną i Pawią, na wysokości ul. Esperanto, daje pracownikom biur możliwość korzystania z otaczającej kompleks bogatej infrastruktury miejskiej. Tuż za rogiem znajduje się np. Centrum Mody Klif, a nieco dalej CH Arkadia.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA