[Warszawa] Dzielna 60 zyskuje kolejnych najemców

[Warszawa] Dzielna 60 zyskuje kolejnych najemców

Kajtman
Kajtman
REKLAMA

Zmodernizowany, warszawski kompleks biurowy Dzielna 60 zapełnia się nowymi najemcami, których przyciągają nietuzinkowe biura loftowe.

 

Kolejnym najemcą Dzielnej 60 została Grupa Pracuj, która dostarcza rozwiązań wspomagających firmy w rekrutacji, utrzymaniu i rozwoju pracowników. Firma jest jedną z najszybciej rozwijających się spółek technologicznych w Europie Środkowej. Z jej usług i produktów aktywnie korzysta 30 tysięcy klientów z 40 krajów.

 

Do końca maja br. Grupa Pracuj wprowadzi się do jednego z pięciu biurowców, wchodzących w skład kompleksu Dzielna 60, który oddany został niedawno po gruntownej modernizacji. W budynku Żoliborz firma zajmie powierzchnię ponad 500 mkw.

Ponadto, jak informuje deweloper, umowę najmu o kolejne 5 lat przedłużyła spółka PRP Technologies Polska, której warszawskie biuro handlowe od wielu lat mieści się przy Dzielnej 60.

 

Przedstawiciele inwestora przyznają, że firmy poszukujące powierzchni do wynajęcia wykazują duże zainteresowanie biurami loftowymi. – Odrestaurowane i przebudowane budynki dawnych fabryk, które są obecnie zaaranżowane w interesujący, nowoczesny sposób, przyciągają uwagę firm, które poszukują w Warszawie niestandardowej powierzchni biurowej. Dzielna 60 ma przewagę rynkową, zarówno dzięki swojej oryginalnej ofercie, jak i ze względu na swój kameralny charakter – zauważa Jacek Ochnik, prezes zarządu Ochnik Development. – Prowadzimy obecnie rozmowy z kilkoma spółkami, które potrzebują biur o znacznej powierzchni – informuje Jacek Ochnik.

 

Poza atrakcyjną powierzchnią biurową, ulokowaną w industrialnej przestrzeni historycznych budynków, mocnym atutem kompleksu jest lokalizacja. Obiekt usytuowany jest w sercu Warszawy, w kwartale pomiędzy ulicą Dzielną i Pawią, na wysokości ulicy Esperanto. Dzięki takiemu położeniu zapewnia bezpośredni dostęp do głównych, miejskich węzłów komunikacyjnych, w tym kilkunastu linii tramwajowych i kilku autobusowych. Do stacji metra można się stąd dostać w 5 minut, a do lotniska im. Chopina dojechać w 25 minut.

 

Centralne położenie sprawia, że Dzielną 60 wybierają firmy pracujące dla biznesu, które utrzymują stały kontakt ze swoimi klientami. Są wśród nich firmy doradcze, studia architektoniczne, agencje kreatywne i reklamowe, wydawnictwa, redakcje, kancelarie prawnicze, firmy medialne, czy centra urody i zdrowia. Kreatywna działalność firm z tego segmentu rynku przejawia się również w sposobie aranżacji przestrzeni do pracy. Stąd chętnie wybierają powierzchnie, które są bardziej plastyczne do adaptacji na własne potrzeby niż standardowe open space, które proponują parki biurowe.

 

Biura loftowe oferowane przy Dzielnej 60 na warszawskim Muranowie są do wynajęcia w dowolnym podziale przestrzennym, w zależności od preferencji firm. W kompleksie dostępne są powierzchnie o metrażu od kilkudziesięciu do kilku tysięcy metrów kwadratowych, a na jednej kondygnacji mieści się do 700 mkw.

 

Dzielna 60 udostępni najemcom bezpłatnie Strefę Konferencyjną z salami do spotkań biznesowych oraz atrakcyjną Strefę Relaksu. Miejsca do wypoczynku znajdują się również na wewnętrznym zielonym patio, na którym znajduje się także ogródek kawiarniany restauracji, która mieści się na terenie obiektu.

Tagi:

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA