REKLAMA

Opinie o [Warszawa] Kompleks biurowy "Okęcie Business Park" (8)

Napisz komentarz
alsen strasse 67
Budynek Nothus należy do kompleksu biurowego Okęcie Business Park, który będzie dysponował ok. 51.000 m2 powierzchni najmu. Nothus to 7-kondygnacyjny obiekt oferujący biura na wynajem (łącznie 9.000 m2) oraz 205 miejsc parkingowych. Wyposażony jest m.in. w: pełną klimatyzację, podwieszane sufity, uchylne okna, kontrolę dostępu. Posiada także profesjonalną ochronę i nowoczesny system zarządzania budynkiem.

Budynek zlokalizowany jest na ulicy 17 stycznia w atrakcyjnej dzielnicy Włochy, 10 minut jazdy samochodem od Międzynarodowego Portu Lotniczego Okęcie i 15 minut od centrum miasta.

więcej informacji http://www.cwoffice.pl/biuro/329_okecie ... us_pl.html
Jan Hawełko
Jan Hawełko
Budynek biurowy Corius, powstający w ramach kompleksu Okęcie Business Park w Warszawie, zostanie oddany do użytku w 2012 roku. Obiekt jest wynajęty w 50 proc. - powiedział na spotkaniu z dziennikarzami Mariusz Kozłowski, członek zarządu spółki GTC, która realizuje tę inwestycję.

Okęcie Business Park to park biznesowy położony przy ul. 17 Stycznia, w sąsiedztwie Lotniska Chopina w Warszawie. Realizowany obecnie budynek Corius jest trzecim w kompleksie.

pokaz-artykul.png
Topbiura.pl
Globe Trade Centre S.A. (GTC) oddała do użytku trzeci biurowiec w kompleksie Okęcie Business Park w Warszawie. W budynku znajduje się 8.840 mkw. powierzchni biurowej klasy A, wynajętej obecnie już w ponad 80%...

pokaz-artykul.png
MatKoz
Trzeci biurowiec w kompleksie Okęcie Business Park - Corius - został oddany do użytku. Obiekt dysponuje nowoczesną powierzchnią biurową klasy A, wynajętą już w ponad 80 proc.

Okęcie Business Park to park biznesowy położony przy ul. 17 Stycznia, w sąsiedztwie Lotniska Chopina w Warszawie.

pokaz-artykul.png
Topbiura.pl
Budynek Corius - trzeci w kompleksie Okęcie Business Park - został ukończony w grudniu 2011 roku i dysponuje 8.840 mkw. powierzchni biurowej klasy A, wynajętej obecnie w 90%. W marcu do grona jego najemców dołączyły kolejne dwie firmy - Amber Gold oraz Polskie Porty Lotnicze, które zajmą łącznie 4.600 mkw. powierzchni biurowej...

pokaz-artykul.png
Jan Hawełko
W kwietniu do grona najemców budynku Corius dołączyła Straż Graniczna. Instytucja doceniła m.in. położenie budynku w bezpośrednim sąsiedztwie warszawskiego międzynarodowego portu lotniczego, wynajmując 700 mkw. powierzchni biurowej.

Budynek Corius jest wynajęty w 97 proc.

Corius to trzeci budynek w kompleksie Okęcie Business Park, dysponujący ponad 8,8 tys. mkw. powierzchni biurowej klasy A na siedmiu kondygnacjach.

pokaz-artykul.png
Jan Hawełko
Globe Trade Centre S.A. (GTC) otrzymała potwierdzenie z U.S. Green Building Council (USGBC) dotyczące przyznania budynkowi Corius certyfikatu ekologicznego LEED® Gold w kategorii „Core and Shell”. To dopiero drugi obiekt w Polsce mogący pochwalić się certyfikatem LEED w kategorii, w której oceniane są wszystkie fazy inwestycji: wybór lokalizacji, planowanie i projektowanie, prace budowlane, a także realizacja założeń projektowych.

pokaz-artykul.png
REKLAMA