Najemca powiększył biuro w Business Garden Warszawaźródło: Materiały inwestora

Najemca powiększył biuro w Business Garden Warszawa

Warszawa
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Vastint Poland podpisała umowę przedłużającą okres najmu oraz poszerzenie przestrzeni biurowej o dodatkowe 800 m2 z firmą Ricoh Polska w kompleksie Business Garden przy ulicy Żwirki i Wigury w Warszawie. 
Tworząc koncepcję parków biznesowych Business Garden przyświecały nam dwa główne cele. Chcieliśmy zapewnić jak najbardziej komfortowe warunki rozwoju biznesu przyszłym najemcom oraz staraliśmy się stworzyć harmonijne połączenie funkcji biznesowych z klimatem gościnności w miejscu pracy. Fakt przedłużenia umowy przez jednego z naszych pierwszych najemców jest najlepszym dowodem, że udało się nam to osiągnąć ten ambitny cel – komentuje Peter Chatfield, Commercial Manager, Vastint Poland.
Business Garden zlokalizowany jest przy Żwirki i Wigury, jednej z kluczowych arterii Warszawy, w pobliżu trasy ekspresowej NS oraz stacji kolei miejskiej łączącej lotnisko z Dworcem Centralnym i Pragą. 
REKLAMA
Kompleks obejmie siedem budynków o łącznej powierzchni ponad 90 000 m2. Na terenie Business Garden funkcjonuje hotel na ponad 200 pokoi, centrum konferencyjne z 8 salami, restauracja i liczne punkty usługowe, do których niebawem dołączy kolejna kantyna, klub fitness i przedszkole. Przestrzeń pomiędzy budynkami zajmuje otwarty na otaczającą przestrzeń miasta ogród, w którym wśród zieleni usytuowano strefy wypoczynku i pracy z dostępem do Wi-Fi. W procesie realizacji inwestycji wykorzystano szereg rozwiązań spełniających założenia zrównoważonego rozwoju i zgodności z najwyższym poziomem certyfikacji LEED, m.in. wdrożono systemy oszczędzania wody i energii oraz kontroli środowiska wewnętrznego. 
Inwestorem Business Garden jest Vastint Poland, który jest również deweloperem kompleksów Business Garden w Poznaniu i Wrocławiu. Realizowany przez Hochtief Polska drugi etap warszawskiego projektu będzie oddany do użytku w I kwartale przyszłego roku.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA