Najemcy zostają na dłużej w Empark Mokotów Business Park

Najemcy zostają na dłużej w Empark Mokotów Business Park

Warszawa
Kajtman
Kajtman
REKLAMA

Warszawski kompleks biurowy Empark Mokotów Business Park cieszy się nieustającym zainteresowaniem najemców, zarówno międzynarodowych korporacji, jak i polskich firm.


Od początku 2014 r. swoje umowy – na łącznie prawie 7 000 mkw. – przedłużyły takie marki jak m.in. Henkel, LUX MED, mBank czy Papyrus.


Izabela Kapil, Asset Manager Associate, Portfolio Management – Europe, Heitman, komentuje: „Przedłużone w tym roku umowy najmu potwierdzają, że Empark Mokotów Business Park to ugruntowana lokalizacja biurowa, z którą najemcy wiążą długofalowe plany rozwoju swojego biznesu. Cieszy nas pomyślny początek 2014 r., jak również wynik, jaki osiągnął Empark w roku ubiegłym, kiedy podpisanych zostało 37 nowych umów najmu i aneksów przedłużających obecne kontrakty na łącznie 18 600 mkw.”

REKLAMA


Obejmujący 9 budynków o łącznej powierzchni biurowej ponad 115 000 mkw., Empark Mokotów Business Park to największy kompleks biurowy w Polsce. W projekcie, należącym do funduszu Heitman European Property Partners III i Immofinanz, funkcjonuje ponad 140 firm, zarówno międzynarodowych marek, jak i przedsiębiorstw działających na skalę lokalną. Jednym z największych atutów Emparku jest lokalizacja – jedna z najlepszych na Mokotowie – umożliwiająca dojazd od strony ulicy Wołoskiej, Domaniewskiej czy Postępu oraz zapewniająca sprawną komunikację z centrum miasta. Pracownicy i goście mają do swojej dyspozycji ponad 2 500 miejsc parkingowych. Empark cechuje również szerokie zaplecze usługowe obejmujące lokale gastronomiczne, placówki bankowe, pocztę, szkołę językową, centrum medyczne, przedszkole czy klub fitness.


Wyłącznym agentem ds. komercjalizacji wszystkich obiektów biurowych w ramach kompleksu Empark Mokotów Business Park jest zespół ekspertów z ramienia międzynarodowej firmy doradczej JLL.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA