Nowy Świat 2.0 – Greenberg Traurig podwaja powierzchnię najmu  i zajmuje całe piętro!

Nowy Świat 2.0 – Greenberg Traurig podwaja powierzchnię najmu i zajmuje całe piętro!

Warszawa
BrandLab_01
REKLAMA
Renomowana, międzynarodowa kancelaria prawna – Greenberg Traurig powiększa powierzchnię wynajmowaną w biurowcu Nowy Świat 2.0. Prawnicy kancelarii od IV kw. br. będą korzystać łącznie z ponad 900 m kw. przestrzeni, zlokalizowanej na IV piętrze obiektu. Nowoczesny biurowiec Nowy Świat 2.0, zrealizowany przez Centrum Bankowo-Finansowe „Nowy Świat” S.A., został oddany do użytku w grudniu 2015 r. Greenberg Trauring to pierwszy najemca, który wprowadził się do nowego biurowca jeszcze w 2015 r.

Greenberg Traurig jest międzynarodową kancelarią prawną oferującą pełen zakres usług prawnych w Europie, Stanach Zjednoczonych, Ameryce Łacińskiej, Azji i na Bliskim Wschodzie. Kancelaria dysponuje zespołem ponad 1900 prawników w 38 biurach. Biuro w Warszawie uznawane jest za wiodącą kancelarię prawną w Polsce, która od 25 lat doradza przy najbardziej znaczących transakcjach i sporach w Polsce. Wśród klientów kancelarii znajdują się czołowe polskie i międzynarodowe instytucje finansowe i przedsiębiorstwa, jak również Ministerstwo Skarbu Państwa oraz spółki Skarbu Państwa.

Poszerzenie powierzchni najmu w biurowcu Nowy Świat 2.0 przez tak znaną i cenioną kancelarię prawną jest dla nas dużym powodem do zadowolenia. To najlepsze potwierdzenie wysokiego standardu budynku i jakości oferowanych przez nas usług jako zarządcy. Doskonała lokalizacja, najwyższa jakość wykończenia i zastosowanych rozwiązań technologicznych oraz bliskość kluczowych instytucji finansowych i administracyjnych to największe atuty biurowca Nowy Świat 2.0, które sprawiają, że obiekt cieszy się powodzeniem wśród tak renomowanych firm, jak Greenberg Traurig – powiedział Jan Kamas, Wiceprezes Zarządu Centrum Bankowo-Finansowego „Nowy Świat” S.A.

Nowy Świat 2.0 jest sześciokondygnacyjnym, przeszklonym budynkiem biurowo-usługowo-handlowym o powierzchni użytkowej 6 146 m kw. Biurowiec oferuje swoim najemcom 4 178 m kw. powierzchni biurowej w standardzie technicznym klasy A oraz 1 968 m kw. powierzchni handlowo-usługowej. Obok Greenberg Traurig, najemcą atrakcyjnych przestrzeni przy Trakcie Królewskim jest m.in. ekskluzywny salon meblowy Aksonometria Studio. Inauguracja obiektu usytuowanego pomiędzy Centrum Giełdowym, Centrum Bankowo-Finansowym „Nowy Świat” a Placem Trzech Krzyży miała miejsce w grudniu 2015 r.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA