Warszawa: RD bud i Yareal połączą siły przy budowie Rezydencji Chrobrego na Włochach źródło: Materiały inwestora

Warszawa: RD bud i Yareal połączą siły przy budowie Rezydencji Chrobrego na Włochach

Klaudia Nowicka
Klaudia Nowicka
REKLAMA
W Warszawie, na Włochach pojawi się nowy projekt realizowany dzięki połączeniu sił inwestorów RD bud Sp. z o.o. oraz Yareal Polska Sp. z o.o. Rezydencja Chrobrego to inwestycja mieszkaniowa, której wysoki standard docelowo potwierdzi certyfikat BREEAM.
Budynek będzie osadzony na trzech kondygnacjach z dodatkowym garażem podziemnym oraz lokalami usługowymi na parterze. Docelowo powstaną tam 84 mieszkania o powierzchni od 30 do 105 mkw. Blisko połowa znalazła już swoich właścicieli. Pierwsi z nich będą mogli się wprowadzić w drugim kwartale 2019 roku. Rezydencja będzie budowana z wykorzystaniem wielu ekologicznych rozwiązań, dzięki której inwestorzy będą mogli powalczyć o uzyskanie "zielonego" certyfikatu. Tego typu projekty to zaawansowane procesy budowlane, wymagające od wykonawcy doświadczenia i precyzji. Dlatego też inwestor kolejny raz wybrał firmę RD bud. 
Projekt jest wymagający przede wszystkim z uwagi na wymogi certyfikacji BREEAM, co oznacza konieczność spełniania szeregu restrykcyjnych obostrzeń w zakresie stosowanych materiałów oraz samej organizacji pracy na budowie – mówi Michał Radecki, kierownik ds. Przygotowania i Organizacji Budowy w firmie RD bud.
REKLAMA
fot. bista
To wspaniały wyraz uznania dla naszych kompetencji, gdy inwestor wraca do nas z kolejnymi projektami – zaznacza Eric Angello, dyrektor generalny RD bud. I dodaje – Z Yareal współpracujemy już 11 lat. Wiele razem osiągnęliśmy, na czego potwierdzenie przywołać można takie obiekty jak Cristal Park, Oxygen Park, czy będący aktualnie w budowie Nowogrodzka Square.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA