Sklep z materacami do łóżek wprowadza się do warszawskiej galerii Klif

Sklep z materacami do łóżek wprowadza się do warszawskiej galerii Klif

Warszawa
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Tempur, producent materaców i artykułów sypialnianych, wynajął blisko 170 mkw. powierzchni w Domu Mody Klif, gdzie powstanie pierwszy firmowy sklep w Polsce. W procesie negocjowania warunków kontraktu i przygotowania długoterminowej strategii najmu właściciela obiektu, firmę Paige Investment, reprezentowali eksperci JLL. Za prowadzenie sklepu będzie odpowiedzialna firma Selene, specjalizująca się w sprzedaży wysokiej klasy produktów związanych z ergonomią zdrowego snu.
Tempur jest producentem i dystrybutorem wysokiej jakości materaców, poduszek, a także innych artykułów sypialnianych. Większość produktów firmy jest wytwarzana z oryginalnego materiału Tempur, który został opracowany przez NASA w latach 70., aby chronić astronautów podczas startu w kosmos. Asortyment firmy jest dziś jedynym uznawanym przez NASA i posiadającym certyfikat Fundacji Kosmicznej.
Lokalizacja pierwszego sklepu Tempur w Polsce w Domu Mody Klif jest nieprzypadkowa. Obiekt celuje w najbardziej wymagających klientów, poszukujących najwyższej jakości produktów i usług. Urozmaicenie oferty Klifu o asortyment firmy Tempur z pewnością będzie stanowić ciekawą opcję zakupową dla gości domu handlowego – komentuje Karolina Wiszowaty, starszy konsultant w Dziale Wynajmu Powierzchni Handlowych i Reprezentacji Najemcy, JLL.
REKLAMA
Dom Mody Klif to elegancka i nowoczesna galeria handlowa o powierzchni GLA ok. 18 000 mkw. Oferuje zakupy w butikach najlepszych marek premium. Warszawski Klif wyróżnia dogodna lokalizacja w centrum miasta oraz luksusowa oferta skierowana do najbardziej wymagającego klienta. Do głównych najemców centrum należą: Hugo Boss, Guess, Michael Kors, Trussardi, Sephora, Max Mara, Liu Jo, Pinko, Patrizia Pepe, COS, Calvin Klein, Tommy Hilfiger. W ostatnich miesiącach do grona najemców dołączyli także: Marc Cain, La Marqueuse oraz J&JOY.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA