Vantage Development zbuduje Dom Saski

Vantage Development zbuduje Dom Saski

Warszawa
Vantage Development S.A.
Vantage Development S.A.
REKLAMA
Ruszyła przedsprzedaż mieszkań w Domu Saskim – pierwszej butikowej inwestycji Vantage Development SA. 56 mieszkań o powierzchniach od 39 do 110 m kw. zostanie zbudowanych na Saskiej Kępie – jednym z najmodniejszych i najchętniej wybieranych do zamieszkania miejscu Warszawy. Miłośnikom tej prestiżowej dzielnicy oferujemy wyjątkowy projekt, który cechuje nowoczesne podejście do architektury miejskiej. Oddanie do użytku zaplanowaliśmy na IV kwartał 2017 roku.
Szklana fasada, duże okna, przestronne tarasy i balkony to elementy, które pozwalają na doskonałe doświetlenie mieszkań, a także zapewniają widok na urokliwą panoramę miasta z jednoczesnym wyciszeniem jego odgłosów. Wszystkie mieszkania posiadają optymalnie zaplanowaną i funkcjonalną przestrzeń oraz miejsce w podziemnym parkingu. Nowa inwestycja Vantage Development to przykład eleganckiej, nowoczesnej architektury, z funkcjonalnymi, słonecznymi mieszkaniami.
To nasza druga inwestycja w Warszawie. Prestiżowy adres zobowiązuje i z tego powodu stawiamy na wyszukaną architekturę budynku i nietuzinkowe podejście do projektu wnętrz. Przyszli mieszkańcy będą korzystali z części wspólnych, których elementy ozdobne nawiązywać będą do motywów przewodnich twórczość Jana Cybisa, miłośnika i mieszkańca Saskiej Kępy. To dla nas ważne by standard tego obiekt wpisywał się w charakter lokalizacji i był wizytówką zarówno dzielnicy jak i naszej Spółki – mówi Edward Laufer, Prezes Zarządu Vantage Development. – Warszawa zawsze była i jest najbardziej dynamicznie rozwijającym się miastem o ogromnym rynku nieruchomości z dużym potencjałem rozwoju. Ponieważ aspirujmy do bycia czołowym deweloperem w kraju, stąd nasza coraz mocniejsza obecność w stolicy – dodaje Edward Laufer.
Dom Saski to wręcz idealna lokalizacja dla tych, którzy cenią sobie inwestycje o miejskim charakterze. To propozycja dla każdego, kto ceni sobie komfort mieszkania w małej wspólnocie. Tylko trzy mieszkania na piętrze, niska zabudowa i doskonały standard wykończenia to atuty tego projektu.
W Domu Saskim oferujemy pełne spektrum powierzchni począwszy od mieszkań typu studio, przez wygodne dwu i trzy pokojowe mieszkania po kompaktowe apartamenty liczące 110 m kw. Lokale na dwóch ostatnich piętrach będą posiadały tarasy – mówi Agata Wróbel Dyrektor Oddziału Vantage Development w Warszawie.
Nowa inwestycja Vantage Development powstaje u zbiegu ul. Międzynarodowej i Alei Stanów Zjednoczonych – jednej z głównych arterii Warszawy skąd tylko 10 minut zajmuje dojazd do ścisłego centrum miasta. Mieszkańcy Domu Saskiego w swoim sąsiedztwie znajdą liczne punkty usługowe, sklepy, przytulne restauracje a także tereny rekreacyjne. W pobliżu znajduje się Park Skaryszewski uznawany za jeden z najpiękniejszych parków w Warszawie, ulica Francuska – kultowa ulica stolicy, przy której zlokalizowanych jest wiele restauracji z kuchniami z całego świata, Stadion Narodowy a także nadwiślańskie ścieżki rowerowe, plaże i kluby.  

Dom Saski w pigułce:

Inwestor: Vantage Development SA
Generalny Wykonawca:
Projekt: Foris Architekci – Adam Mazurkiewicz
Lokalizacja: Róg Alei Stanów Zjednoczonych i ul. Międzynarodowej
REKLAMA
Ilość mieszkań: 56 oraz pawilon usługowy
Powierzchnie mieszkań: od 39 m2 do 110 m2
Standard mieszkań: deweloperski
Rozpoczęcie budowy: IV kwartał 2016 r.
Zakończenie budowy: IV kwartał 2017 r.
Salon sprzedaży mieszkań – Warszawa
Ul. Konstruktorska 13
02-673 Warszawa
Tel. +48 510 011 288
Tel. 22 460 44 44
e-mail: sprzedaz.warszawa@vantage-sa.pl

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA