DODAJ

Blisko 100 mieszkań w Zielonych Rabowicach II pod Poznaniem sprzedanych

Mieszkania i domy / Rabowice
Blisko 100 mieszkań w
Kajtman
2019-03-04 12:10:56
Miejscowość Rabowice w gminie Swarzędz staje się coraz bardziej popularna wśród osób szukających domu na przedmieściach. Decydują o tym między innymi: szybki dojazd do Poznania i Swarzędza oraz fakt, że deweloperzy rozwijają swoje osiedla domów bliźniaczych, czy szeregowych.

Aktualnie gmina Swarzędz jest jednym z najchętniej zamieszkiwanych miejsc na obrzeżach Poznania. W takich miejscowościach, jak Zalasewo, Rabowice, Garby, Gortatowo, Paczkowo powstały już osiedla nowych domów. W przypadku wielu z tych lokalizacji deweloperzy proponują kontynuację udanych projektów, czego przykładem może być chociażby Greenbud Development. Inwestycja Zielone Rabowice II jest to w zasadzie kolejna część osiedla domów bliźniaczych Zielone Rabowice, cieszącego się dużym zainteresowaniem na wielkopolskim rynku nieruchomości. W ramach pierwszego osiedla budowanego przez Greenbud Development w Rabowicach, przy ulicy Kuźniczej powstały 24 lokale w zabudowie bliźniaczej, do których mieszkańcy wprowadzili się na początku 2018 roku. 

Inwestycja Zielone Rabowice II została podzielona na etapy. W pierwszym z nich jest już gotowych 36 lokali bliźniaczych, o metrażach 75 i 90 mkw. (typ A i B). Trwają prace przygotowawcze do odbiorów. Natomiast w drugim i trzecim etapie są budowane 24 domy bliźniacze dwulokalowe (łącznie 48 dwupoziomowych mieszkań z ogrodami), każdy z osobnym wejściem. W II etapie powstanie 20 lokali o powierzchni 75 mkw. Natomiast w III etapie zostaną przygotowane cztery lokale 75-metrowe i 24 o powierzchni 83 mkw. Wśród domów o większym metrażu, w sprzedaży pozostaje ostatnie dziesięć. Reszta, w pozostałych etapach znalazła już swoich nabywców. – Nasze inwestycje w Rabowicach są bardzo popularne, a potwierdzeniem tego wniosku jest fakt, że sprzedaliśmy już 98 lokali o zróżnicowanym metrażu oraz układzie pomieszczeń. Nasza propozycja sprawia, że klient może w cenie mieszkania w Poznaniu otrzymać dwupoziomowy lokal bliźniaczy z ogrodem nawet ponad 400 mkw. – zaznacza Kinga Błaszkowiak, specjalista ds. sprzedaży Greenbud Development. 

Rabowice znajdują się w otoczeniu pól i lasów, a niedaleko znajduje się też Dolina Cybiny oraz Jezioro Swarzędzkie. Ponadto można szybko dojechać autem zarówno do Poznania, jak i Swarzędza, co czyni tę lokalizację atrakcyjną dla inwestycji deweloperskich. Dodatkowym atutem jest włączenie gminy Swarzędz do projektu Poznańskiej Kolei Metropolitalnej. W Swarzędzu przygotowano stację przesiadkową "Park&Ride", gdzie można zostawić auto i przesiąść się do pociągu jadącego do Poznania. Do stolicy Wielkopolski można dojechać bezproblemowo też autem, korzystając z trasy nr 92.

Źródło: materiały prasowe