Multishop Jarocin z nowym najemcą

Multishop Jarocin z nowym najemcą

wielkopolskie
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Kolejnym najemcą w parku handlowym Multishop Jarocin jest sieć salonów sportowych Martes Sport. Sklep zajmie powierzchnię 513 m kw. i zostanie otwarty w przyszłym roku. Za komercjalizację obiektu odpowiada międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield.
Martes Sport to sieć wielkopowierzchniowych sklepów sportowych. Zajmują powierzchnię od 270 do 1200 m kw. W ofercie firmy znajdują się markowe artykuły sportowe do uprawiania najpopularniejszych dyscyplin. Dzięki przejrzystej ekspozycji produktów sklepy Martes Sport są nowoczesne, przyjazne dla klienta oraz oddają klimat i atmosferę sportu. Funkcjonalna i tematyczna organizacja działów w sklepie pozwala na łatwe poruszanie się po obiekcie oraz szybkie zlokalizowanie poszukiwanego artykułu.
Pierwszy sklep został otwarty w sierpniu 2005 roku w Czeladzi. Prężny i konsekwentny rozwój sprawił, że w tej chwili na terenie Polski znajduje się 130 salonów sportowych. Z każdym miesiącem na mapie kraju powstają nowe sklepy Martes Sport.
– Oferta Martes Sport skierowana jest do klientów wymagających, przywiązujących dużą wagę do marki i jakości. Trafia w gusta zarówno wytrawnych sportowców, jak i tych, którzy dopiero szukają odpowiedniej dla siebie dyscypliny – mówi Tomasz Barchański, odpowiedzialny za rozwój sieci sprzedaży Martes Sport.
REKLAMA
Park handlowy Multishop Jarocin powstanie w południowej części miasta przy drodze krajowej nr 15, przy ulicy Powstańców Wielkopolskich, w bezpośrednim sąsiedztwie Intermarche i Bricomarche. Dzięki wygodnej lokalizacji oraz dużemu zewnętrznemu parkingowi obiekt ten zaoferuje klientom możliwość szybkich i wygodnych zakupów.
Multishop Jarocin to druga inwestycja Multishop – pierwszym projektem był park handlowy Multishop Sochaczew, który jest zarządzany przez firmę Cushman & Wakefield. Podobnie jak w przypadku pierwszego obiektu, park handlowy w Jarocinie będzie oferował sklepy z branży obuwniczej, odzieżowej, sportowej, drogeryjnej oraz gastronomicznej. Do tej pory wśród najemców Multishop Jarocin znalazł się salon JYSK oraz elektromarket RTV EURO AGD.
– Cieszymy się na kolejną inwestycję Multishop i mamy nadzieję, że park w Jarocinie powtórzy sukces Multishop Sochaczew, oferując klientom możliwość szybkich i przyjemnych zakupów – mówi Tomasz Lipiński, dział powierzchni handlowych Cushman & Wakefield.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA