Villa Sucholeska w Suchym Lesie już gotowaźródło: Materiały inwestora

Villa Sucholeska w Suchym Lesie już gotowa

wielkopolskie
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Dwukondygnacyjne apartamenty z ogrodami na dachu w Suchym Lesie. Projekt o nazwie Villa Sucholeska jest gotowy i czeka na właścicieli.
Gotowy projekt Villa Sucholeska znajduje się przy ulicy Zielińskiego, w podpoznańskim Suchym Lesie. Elementem wyróżniającym inwestycję są rzadko spotykane w branży mieszkaniowej ogrody na dachach. Ich powierzchnia w zależności od apartamentu wynosi od 29 do 42 m kw. Metraż dostępnych lokali waha się od 75 do 100 m kw. Na parterze znajduje się przestronny salon z aneksem kuchennym, przedpokój i toaleta. Natomiast na drugiej kondygnacji znajduje się łazienka oraz 2 lub 3 przestronne sypialnie. Do każdego apartamentu przynależy ogród tradycyjny o powierzchni od 87 do 122 m kw. oraz miejsce parkingowe na posesji. Lokale są gotowe do odbioru z możliwością wykończenia "pod klucz” według indywidualnych wymagań. – Położenie naszych apartamentów, jakość wykonania oraz ogrody na dachu, których aranżacje można obejrzeć w apartamencie pokazowym, to tylko niektóre zalety projektu – mówi Tomasz Pietrzyński, członek zarządu More Place S.A.
REKLAMA
Warto również zwrócić uwagę na otoczenie inwestycji. Wille znajdują się przy ślepej ulicy, dzięki czemu ruch jest mocno ograniczony. To cicha i spokojna okolica, w otoczeniu terenów zielonych i rekreacyjnych. W pobliżu znajdują się szkoły, przedszkole, żłobek, plac zabaw, a także liczne punkty handlowo-usługowe. Niedaleko inwestycji jest także pływalnia, siłownia oraz boiska sportowe. Ponadto, co bardzo istotne, mieszkańcy Villi Sucholeskiej mogą w kilka minut dotrzeć do Poznania, zarówno autem jak i komunikacją miejską. Z łatwością mogą także dojechać do trasy S11, a następnie do autostrady A2.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA