REKLAMA

Opinie o Apart Hotel Gwiazda Morza (18)

Napisz komentarz
Kajtman
Nowy artykuł dotyczący [Władysławowo] Apart Hotel "Gwiazda Morza" [pomorskie] Gwiazda Morza powiększa ofertę luksusowych apartamentów
Kajtman
Nowy artykuł dotyczący [Władysławowo] Apart Hotel "Gwiazda Morza" [pomorskie] Sobolewski, Skoczke, Korczak - trzech inwestorów, jeden ekskluzywny resort
Kajtman
Kajtman
Nowy artykuł dotyczący [Władysławowo] Apart Hotel "Gwiazda Morza" [pomorskie] Gwiazda Morza: apartamenty wakacyjne już są, czas na luksusowy hotel
Kajtman
miso
Jedna z najpiękniejszych nadmorskich  miejscowości, byłem tam i powiem, że warto tam inwestować
Kajtman
Inspirowane nadmorską przyrodą, nieformalne przestrzenie z surowymi, naturalnymi materiałami jako motywem przewodnim – tak wygląda nowa koncepcja wystroju czterogwiazdkowego hotelu, który powstanie w ramach kompleksu Gwiazda Morza Resort Spa&Sport we Władysławowie. Za projekt odpowiada pracownia Iliard.

pokaz-artykul.png
Kajtman
Trwają ostatnie prace wykończeniowe na budowie drugiego etapu Apart Hotelu Gwiazda Morza. Oddanie do użytku budynku z apartamentami wakacyjnymi na wynajem, który docelowo wejdzie w skład Resortu Spa&Sport Gwiazda Morza we Władysławowie, jest planowane na koniec czerwca tego roku. Propertydesign jako pierwszy publikuje zdjęcia wnętrz obiektu.

pokaz-artykul.png
Kajtman
165802_1000x.jpg
Kajtman
Jeszcze w tym roku rozpocznie się budowa hotelu w ramach kompleksu Gwiazda Morza. Otwarcie obiektu jest planowane na wiosnę 2018 roku.

Gwiazda Morza to oddalony 150 metrów od morza kompleks apartamentowo-hotelowy we Władysławowie. Inwestycja jest realizowana etapowo – od dwóch lat funkcjonuje obiekt z apartamentami wakacyjnymi na wynajem, drugi zostanie uruchomiony w czerwcu tego roku. Jesienią rozpocznie się realizacja czterogwiazdkowego hotelu z centrum spa&sport.

pokaz-artykul.png
Kajtman
164696_1000x.jpg


164697_1000x.jpg


164698_1000x.jpg
Kajtman
Trwają ostatnie prace wykończeniowe na budowie drugiego etapu Apart Hotelu Gwiazda Morza. Oddanie do użytku budynku z apartamentami wakacyjnymi na wynajem, który docelowo wejdzie w skład Resortu Spa&Sport Gwiazda Morza we Władysławowie, jest planowane na koniec czerwca tego roku.

W nowym budynku znajdą się 33 apartamenty wakacyjne o powierzchniach od 25 do 63 metrów kwadratowych, każdy z tarasem lub balkonem. Wszystkie lokale, podobnie jak w pierwszym etapie inwestycji, będą wykończone pod klucz według indywidualnych projektów wnętrz.

pokaz-artykul.png
twojtyp
Polecam hotel. Bardzo ładny:-) miła obsługa, a miasto to idealne miejsce na wakacje
Kajtman
Pod koniec sierpnia odbyło się oficjalne otwarcie pokazowego apartamentu w inwestycji hotelowej Gwiazda Morza we Władysławowie. Znajduje się on na parterze pierwszego budynku.

Projekt apartamentu przygotowali: Agnieszka Maderska-Pszczołowska i Jarosław Pszczołowski.

Gwiazda Morza to kompleks ekskluzywnych apartamentowców położonych w odległości 120 metrów od plaży, w dzielnicy Hallerowo.

pokaz-artykul.png
MatKoz
24312_1000x.jpg
Kajtman
„Gwiazda Morza” to kompleks dwóch ekskluzywnych apartamentowców położonych w odległości 120 metrów od plaży w malowniczej dzielnicy Władysławowa - Hallerowo. Kompleks dwóch pięciokondygnacyjnych budynków zapewni wygodny wypoczynek w 98 eleganckich apartamentach o powierzchni od 24 m2 do 106 m2.
REKLAMA