REKLAMA

Opinie o [Wrocław] Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna, ul. Piłsudskiego (205)

Napisz komentarz
pigola
ładne
Orzech
http://archinea.pl/szkola-muzyczna-we-wroclawiu-mackow-pracownia-projektowa/
Orzech
1.08.2015


P1440061_1500x.JPG
Orzech
Tylko do 29 maja można składać podania o przyjęcie do Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia. Nowa siedziba przy ul. Piłsudskiego przyciąga zdecydowanie więcej chętnych niż w latach ubiegłych.

Cały tekst: http://wroclaw.gazeta.pl/wroclaw/1,3577 ... tacja.html
Orzech
http://www.inter-system.com.pl/content.php?id=4&ids=773
Orzech
12.03.2015

148377_1000x.jpg148378_1000x.jpg
Jan Augustynowski
Myślę, że to nie koniec nagród dla tego budynku. Ten projekt jest na miarę Thespiana, który też zamiótł konkurencję! (BTW, słyszałem, że wreszcie w Thespianie poszły wszystkie apartamenty. Po wejściu w życie zakazu o prowadzeniu działalności deweloperskiej przez banki poszło raz dwa i to poza Jot Be, które się katowało z tym przez lata. Przy okazji dodam, że to biuro jakieś gorsze noty zbiera ostatnio, a Rezydencja Piasek też pusta...)
Orzech
Nowy gmach we Wrocławiu otrzymał nagrodę w konkursie architektonicznym Brick Award

We wtorek, 10 marca, ogłoszono laureatów drugiej, polskiej edycji konkursu architektonicznego Brick Award. W kategorii Budynek użyteczności publicznej zwyciężyła Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. Karola Szymanowskiego, znajdująca przy ul. Piłsudskiego 25 we Wrocławiu. Projekt, autorstwa Maćków Pracownia Projektowa w przyszłym roku będzie reprezentować Polskę w międzynarodowej odsłonie konkursu.

Więcej: http://www.tuwroclaw.com/wiadomosci,now ... 23646.html
Orzech
Prestiżowa nagroda dla nowej szkoły muzycznej

Brick Award to prestiżowe wyróżnienie przyznawane od ponad dekady przez firmę Wienerberger produkującą ceramiczne cegły i dachówki. Statuetkę dostają autorzy projektów najlepszych budynków, w których wykorzystano materiały ceramiczne. W tym roku w jednej z kategorii triumfuje Maćków Pracownia Projektowa.

Więcej: http://www.wroclaw.pl/prestizowa-nagrod ... -muzycznej
Orzech
8.03.2015

147656_1000x.jpg
Orzech
Sześciuset uczniów Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej im. Karola Szymanowskiego wreszcie uczy się w nowej siedzibie we Wrocławiu. Dopiero teraz mają warunki, o jakich zawsze marzyli. Inwestycja kosztowała prawie 55 mln zł. Większość to unijna dotacja.

Więcej: http://wroclaw.tvp.pl/18852554/kamienic ... wym-gmachu
R77
http://wroclaw.gazeta.pl/wroclaw/1,3577 ... rican.html
Orzech
Szkoła muzyczna przy Piłsudskiego – dzień otwarty

Przestronne sale i korytarze, wymarzona profesjonalna sala gimnastyczna i sala koncertowa ze świetną akustyką. Rodzice uczniów Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I i II stopnia oraz chętne do nauki maluchy mogli pozwiedzać gmach przy Piłsudskiego. Lekcje trwają tu dopiero od tygodnia.

Więcej + ZDJĘCIA: http://www.wroclaw.pl/szkola-muzyczna-w ... en-otwarty
Orzech
Szkoła jak marzenie. Zobaczcie nową siedzibę młodych muzyków

Wreszcie mają szkołę, o jakiej marzyli. Dziś rozległ się pierwszy dzwonek we wrocławskiej szkole muzycznej im Karola Szymanowskiego, która działa już w nowym budynku.

Więcej + Posłuchaj: http://www.prw.pl/articles/view/40339/S ... -muzykow-1
Jan Augustynowski
Mega wypas! Piszę to już chyba po raz 10 w tym wątku, ale genialny jest ten budynek. Ale gdzie tam jest sala gimnastyczna!! Wow i boisko jest.

A co z przejściem do filharmonii. Będzie jakieś podziemne, czy wiszące, czy nie będzie?
Orzech
Nowa szkoła muzyczna przy Piłsudskiego już otwarta

Wrocławska Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. Karola Szymanowskiego przeniosła się z ulicy Łowieckiej na Piłsudskiego. Pierwszy dzień po feriach zimowych uczniowie powitali w nowych murach i wszyscy zgodnie przyznają, że jest o niebo lepiej. "Łowiecka" pozostała jedynie jako nazwa, którą szkoła dalej się posługuje, w końcu to tam od 1946 roku wyrastały kolejne pokolenia muzyków. Za to teraz kształcić się będzie mogło więcej osób, a i warunki trudno nawet porównywać.

Czytaj więcej + ZDJĘCIA + materiał WIDEO:

http://www.gazetawroclawska.pl/artykul/ ... ,id,t.html
Orzech
Dobiega końca długo oczekiwana przeprowadzka wrocławskiej szkoły muzycznej. W nowo wybudowanej placówce przy ulicy Piłsudskiego uczniowie rozpoczną naukę tuż po feriach.

Więcej: http://wroclaw.tvp.pl/18613420/wielka-p ... cznej-trwa
REKLAMA