Otwarte Drzwi w City Island w portugalskim klimacie

Otwarte Drzwi w City Island w portugalskim klimacie

Wrocław
REKLAMA

W najbliższy weekend 19-20 października kolejna odsłona inwestycji City Island, powstającej przy ulicy Romana Dmowskiego na Kępie Mieszczańskiej. Deweloper, portugalska spółka Mota-Engil, planuje wyjątkową imprezę – Dni Otwarte pod hasłem „Poczuj Klimat Portugalii”.

 

Będzie to okazja do odwiedzin budynku, który jest już bliski osiągnięcia stanu zamkniętego oraz do bliższego poznania inwestora i jego oferty. Klienci, którzy zdecydują się na spacer po inwestycji i rozmowę ze specjalistami z biura sprzedaży, będą mogli naocznie przekonać się o stanie zaawansowanie budowy i widocznej już jakości wykończenia oraz ocenić, z których mieszkań najlepiej widoczne jest Stare Miasto. Potencjalni nabywcy będą mogli skorzystać przy tej okazji również ze specjalnej oferty promocyjnej. Atutem będzie także możliwość bezpłatnej profesjonalnej konsultacji z architektem wnętrz oraz  z doradcą kredytowym. Osoby zdecydowane na kupno własnego mieszkania otrzymają niespodziankę – specjalnie na tę okazję przygotowany prezent z Portugalii

 

City Island wyróżnia się elegancką, nowoczesną architekturą oraz wysoką estetyką wykonania. Budynek oferuje 76 apartamentów o funkcjonalnej przestrzeni oraz zróżnicowanym metrażu, z których każdy posiada balkon, loggię lub ogród. Inwestycja  City Island zaplanowana jest w jednej z najbardziej wyjątkowych części wrocławskiego Śródmieścia – na wyspie Kępa Mieszczańska. To niezwykle dogodne lokalizacyjnie miejsce w mieście mostów, o bogatych planach zagospodarowania przestrzennego. Zaletą okolicy jest Stare Miasto i dogodna infrastruktura komunikacyjna.

 

Nie bez znaczenia jesienne Drzwi Otwarte nawiązują do portugalskiej kultury, tradycji, kuchni i  muzyki. Powstający apartamentowiec realizowany jest przez firmę Mota Engil, której korzenie sięgają serca południowo-zachodniego Półwyspu Iberyjskiego – miejscowości Amarante w dystrykcie Porto. Nawiązując do tego, firma dla swoich klientów przygotowała tym razem portugalskie akcenty.

REKLAMA

 

Wszyscy, którzy w ten weekend odwiedzą inwestycję, będą mogli odwiedzić teren budowy i wybrać najbardziej ich interesujące mieszkanie, skorzystać z oferty promocyjnej i przy okazji spróbować  portugalskich specjałów,, które zostały sprowadzone specjalnie z południa Europy.

 

Dla klientów deweloper przygotował między innymi charakterystyczne dla Portugalii babeczki pastél de nata i aromatyczną, portugalską espresso. W tle oczywiście tradycyjna, charakterystyczna muzyka pochodząca z Półwyspu Iberyjskiego, czyli Fado. Jest to z pewnością jeden z bardziej charakterystycznych elementów kultury portugalskiej i swoisty znaki rozpoznawczy tego kraju. Dodatkowo mini wystawa w biurze sprzedaży przybliży urok portugalskich miast, bezcennych zabytków i niesamowitych pejzaży.

 

Dla osób poszukujących mieszkania w Centrum Wrocławia oferta portugalskiego inwestora z wielu powodów wyróżnia się spośród innych. Niewielki, kameralny budynek jest rzadkością w tej lokalizacji, gdzie najczęściej powstają projekty o większej skali. W kilku mieszkaniach projektanci przewidzieli możliwość instalacji kominków gazowych, co jest nowością na rynku, a w ofercie pozostają jeszcze ostatnie mieszkania z ogródkami i dwupoziomowym tarasem. Dodatkowo specjalna propozycja wykończenia mieszkań pod klucz standardem i zakresem umożliwi komfortowe wprowadzenie się do wymarzonego mieszkania nawet tym bardziej wymagającym klientom.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA