Powstanie kolejny hotel sieci Best Western

Powstanie kolejny hotel sieci Best Western

Wrocław
REKLAMA
Nowy hotel sieci Best Western, który planowany jest na ulicy Gwarnej, naprzeciwko wrocławskiego Dworca Głównego PKP, ma nowego zarządzającego i inwestora, a także projektanta.

Inwestorem hotelu jest spółka projektowa z grupy Gerda Broker, a za projekt odpowiada Pracownia Architektoniczna SSC Architekci z Krakowa. Wcześniejszy projekt hotelu przygotowała wrocławska pracownia architektoniczna Pro Art Konopka.
Nowy hotel zaoferuje 64 pokoi w standardzie czterogwiazdkowym, a także multimedialną salę konferencyjną o powierzchni blisko 100 mkw. Oficjalna nazwa nowego hotelu to: Best Western Premier City Centre.
REKLAMA
Hotelem ma zarządzać polska sieć hotelowa Dobry Hotel. Pokoje w obiekcie sprzedawane będą w systemie condo. 
Budowa nowego hotelu na ulicy Gwarnej ma ruszyć jeszcze w tym roku.

Dobry Hotel to dynamicznie rozwijająca się polska sieć hotelowa, zarządzająca również restauracjami oraz centrum konferencyjnym. Co roku do sieci przyłączane są kolejne obiekty. Od samego początku istnienia, priorytetem dla Dobrego Hotelu jest komfort i satysfakcja gości korzystających z jego usług.
Grupa Dobry Hotel to spółka specjalizująca się w zarządzaniu obiektami hotelarsko-gastronomicznymi. Spółka ta została wybrana, jako jeden z trzech operatorów hotelowych w Polsce dla nowopowstających, franczyzowych hoteli Marriott w naszym kraju. Obecnie Dobry Hotel zarządza hotelami Best Western Plus Arkon Park i Best Western Bonum w Gdańsku, Sedan i Best Western Villa Aqua w Sopocie, Różany Gaj w Gdyni i Unicus w Krakowie. Spółka podpisała ponadto umowy na zarządzanie nowopowstającymi hotelami – 374-pokojowym Deo w Gdańsku, oraz 110-pokojowym Altusem w Poznaniu.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA