W Warszawie otwarto czwarty hotel sieci Best Westernźródło: Materiały inwestora

W Warszawie otwarto czwarty hotel sieci Best Western

Orzech
Orzech
REKLAMA
24 sierpnia w warszawskim Wawrze przy ulicy Kosmatki 8/10 tuż obok Mostu Siekierkowskiego otwarty został Best Western Plus Hotel ze 100 pokojami i dziewięcioma salami konferencyjnymi łącznie na blisko 300 osób. 
Jest to czwarty hotel międzynarodowej sieci Best Western w stolicy, ale pierwszy o podwyższonym standardzie Plus. I trzeci nowy hotel w Warszawie otwarty w sierpniu, po Nobu i Mercure.
Właścicielem obiektu jest firma V Invest Sp. z o.o., należąca do rodziny Izdebskich. Projekt architektoniczny budynku przygotowało Archmo Sp. z o.o., a wnętrza pracownia Tremend Sp. z o.o. Generalnym wykonawcą inwestycji była firma FineTech Construction Sp. z o.o.
Materiały inwestora
– Naszym głównym założeniem jako inwestora było stworzenie miejsca na mapie Warszawy, które będzie się wyróżniać jakością. Traktujemy hotelarstwo jako pewnego rodzaju misję, dlatego stawiamy na ludzi z pasją i gościnnością w sercach. Właśnie dlatego zdecydowaliśmy się na zatrudnienie młodego, aczkolwiek doświadczonego zespołu ekspertów, których wizja od samego początku była spójna z naszymi założeniami – podkreśla Mateusz Izdebski, wiceprezes V Invest. 
REKLAMA
– Hotel będzie miejscem dla biznesu, ale nie tylko. Nastawiamy się zarówno na kontrakty korporacyjne oraz oczywiście szkolenia i konferencje, ale także na pobyty indywidualne. Chcemy też dotrzeć do okolicznych firm i mieszkańców ze specjalną, innowacyjną ofertą gastronomiczną mówi Izdebski.
Powierzchnie pokoi hotelowych zaczynają się od 24 mkw., aapartamenty mają 45 mkw. Wszystkie wyposażone są m.in. w 43-calowe telewizory i łóżka z materacami premium marki Hilding. W hotelu znajduje się również restauracja Wisła, w której serwowane są dania kuchni międzynarodowej z lokalnymi warszawskimi akcentami, bar, a na szóstym piętrze znajduje się sala fitness. 
W skład nowego kompleksu wejdzie też czteropiętrowy budynek biurowy o powierzchni 4 tys. mkw. Biurowiec oraz hotel posiadają dwa odrębne wejścia, natomiast na pierwszym piętrze hotelu znajduje się łącznik z częścią sal konferencyjnych będących w budynku biurowym.
W Warszawie działają już dwa, ponad 200-pokojowe hotele pod marką Best Western: na Mokotowie i Pradze-Południe, należące do Satoria Group i niewielki Best Western Poleczki który znajduje się pomiędzy Ursynowem a Okęciem. W przygotowaniu jest też pierwszy w Polsce hotel pod marką Sadie Best Western, który powstanie na Krakowskim Przedmieściu.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA