Czwarty etap Green Home w Zielonej Górze w przygotowaniuźródło: Materiały inwestora

Czwarty etap Green Home w Zielonej Górze w przygotowaniu

Zielona Góra
REKLAMA
W pobliżu Szosy Kisielińskiej, ulica Suwalska w Zielonej Górze wzbogaci się o dwa budynki, w których zaaranżowano łączenie 64 lokale mieszkalne, komórki lokatorskie oraz halę garażową. Osiedle Green Home – to propozycja dla osób, które szukają alternatywy dla centrum miasta.
Projekt zakłada realizację zespołu dwóch czterokondygnacyjnych budynków dopasowanych formą architektoniczną do najbliższego otoczenia. – Green Home Kontynuacja wzbogaci ulicę Suwalską o 64 mieszkania. Lokale wprowadzone do oferty w ramach nowego etapu mają powierzchnię od ponad 43 do niemal 67 mkw. (od dwóch do trzech pokoi z aneksem lub oddzielną kuchnią) – informuje Izabela Woźnica-Letka z zielonogórskiego biura sprzedaży EBF Development. Finalizacja projektu planowana jest na koniec września przyszłego roku.
Ta jak w poprzednich etapach, EBF Development zaaranżuje przestrzeń wspólną osiedle. Powstaną chodniki, droga dojazdowa, a wnętrza budynków będą wyposażone w cichobieżne windy. Natomiast między budynkami zaprojektowano podziemną halę garażową. – Nabywcy mieszkań nie muszą ponosić dodatkowych kosztów na kupno pomieszczenia gospodarczego, otrzymują je wraz z mieszkaniem – podkreśla Izabela Woźnica-Letka z zielonogórskiego biura sprzedaży EBF Development.
REKLAMA
Inwestycja będzie zlokalizowana z dala od miejskiego zgiełku. W okolicy znajdują się malownicze tereny pozwalające na aktywne spędzenie czasu w otoczeniu natury czy spacery z rodziną. Ponadto atutem osiedla Green Home Kontynuacja będzie dobra komunikacja z centrum, jak i obwodnicą miasta zapewniająca szybki i dogodny dojazd do miejsca pracy czy na zakupy do centrów handlowych.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA