Panattoni wybuduje park logistyczny w Gorzowie Wielkopolskim

Panattoni wybuduje park logistyczny w Gorzowie Wielkopolskim

Gorzów Wielkopolski
Orzech
Orzech
REKLAMA
Panattoni Europe zapowiada kolejną inwestycję w zachodniej Polsce – realizację Panattoni Park Gorzów Wielkopolski. Budowa parku o planowanej powierzchni ponad 69 000 mkw. wystartuje już w sierpniu br.
Deweloper zwiększa liczbę inwestycji na Zachodzie Polski wzdłuż drogi ekspresowej S3. Po udanych inwestycjach w Legnicy, Zielonej Górze, Świebodzinie czy Polkowicach, czas na kolejną realizację w Gorzowie Wielkopolskim. 
Panattoni Park Gorzów Wielkopolski dedykowany będzie wielu najemcom. Kompleks o łącznej powierzchni ponad 69 000 mkw. składać się będzie z dwóch budynków o metrażu kolejno ok. 37 700 i 31 600 mkw. Inwestycja zlokalizowana będzie w odległości 7 km od centrum miasta, w pobliżu S3, przy trasie ze Szczecina do autostrady A2. Rozpoczęcie budowy przewidziano na sierpień 2019 r.
REKLAMA
Panattoni Park Gorzów Wielkopolski nie jest pierwszą inwestycją dewelopera w tym regionie. W województwie lubuskim Panattoni Europe zrealizował przede wszystkim obiekty produkcyjne, w znakomitej większości powstałe dla branży samochodowej, również skupione wokół drogi ekspresowej S3. Należą do nich między innymi: 17 600 mkw. fabryki w Gorzowie Wielkopolskim dla firmy Faurecia – producenta elementów wyposażenia wnętrz samochodów; 10 700 mkw. obiektu produkcyjnego foteli lotniczych economy class dla firmy Recaro Aircraft Seating w Świebodzinie; 10 800 mkw. nowoczesnego centrum naprawy sprzętu elektronicznego i napełniania kartridżów do drukarek dla firmy Syncreon w Żarach, czy obiekt produkcyjny o powierzchni 19 645 mkw. w Zielonej Górze dla Ideal Automotive – producenta komponentów i elementów wyposażenia wnętrz. 
W tym regionie powstają również dwa nowoczesne centra dystrybucyjne Panattoni Park Zielona Góra I i II.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA