Contrast przebuduje stację transformatorową

Contrast przebuduje stację transformatorową

Gorzów Wielkopolski
RynekInfrastruktury
RynekInfrastruktury
REKLAMA

Oferta spółki Contrast została wybrana jako najkorzystniejsza w przetargu na przebudowę stacji transformatorowej 110/15 kV Słowiańska w Gorzowie Wielkopolskim. Wartość netto oferty wynosi 3,9 mln zł.

Zlecenie w Gorzowie Wielkopolskim obejmować będzie przebudowę obwodów wtórnych stacji transformatorowej. Inwestor, którym jest Enea Operator wyznaczył termin realizacji zamówienia na 15 grudnia 2013 r.

 

REKLAMA

- Prace w Gorzowie Wielkopolskim będą kolejnym w tym roku zleceniem od Enea Operator. W styczniu pozyskaliśmy od tego inwestora zlecenie na przebudowę stacji energetycznej w Kostrzynie nad Odrą. - przypomina Marek Korytowski, prezes zarządu Contrastu. – Aktualnie w toku jest kilka kolejnych przetargów na rozbudowę stacji transformatorowych. Liczymy, że nasze doświadczenie oraz konkurencyjne oferty pozwolą nam na zwiększenie portfela zamówień w tym segmencie. Dodam, że we wrześniu EuRoPol wybrał ofertę Atremu na rozbudowę stacji regulacyjno – pomiarowej we Włocławku, co jest kolejnym ważnym krokiem w umacnianiu naszej pozycji w drugim istotnym obszarze działalności Grupy, jakim jest automatyka – dodaje Marek Korytowski.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA