Znana niemiecka sieć sklepów drogeryjnych Dm-drogerie markt otwiera czwartą drogerię w PolsceMateriały prasowe

Znana niemiecka sieć sklepów drogeryjnych Dm-drogerie markt otwiera czwartą drogerię w Polsce

Orzech
Orzech
REKLAMA

Znana niemiecka sieć sklepów drogeryjnych Dm-drogerie markt GmbH otwiera w najbliższą sobotę, 27 sierpnia nowy sklep w Lesznie w województwie wielkopolskim. Będzie to pierwsza drogeria tej firmy w tym mieście i czwarta w Polsce. W dniach 27-28 sierpnia w sklepie zlokalizowanym przy ul. Poznańskiej 3, na odwiedzających czekać będzie szereg atrakcji dla rodzin z dziećmi.

Powierzchnia sali sprzedaży drogerii dm w Lesznie wynosi około 460 mkw. Drogeria zadbała o dodatkowe udogodnienia dla klientów. Sklep wyposażony jest w stację pakowania prezentów oraz bezpłatny dystrybutor wody. W centrum handlowym na klientów czeka komfortowy parking. Drogeria otwarta będzie od poniedziałku do soboty w godzinach od 8:00 do 21:00, a w niedziele handlowe od 10:00 do 18:00. Na potrzeby nowo otwartej lokalizacji dm zatrudnił ośmiu pracowników.

Choć w dm obowiązuje trwała, zawsze korzystna cena, z okazji otwarcia detalista zaplanował 15% rabatu powitalnego na wszystkie zakupy oraz żel pod prysznic marki własnej Balea w prezencie z limitowanej edycji przygotowanej specjalnie dla Polski. Rabat obowiązuje do 3 września. W ramach wspierania lokalnych inicjatyw społecznych drogeria przekaże darowiznę na rzecz Fundacji Zwierzęce SOS.

– Z nieukrywaną radością czekamy na mieszkańców Leszna i jesteśmy ciekawi ich reakcji na naszą drogerię. Każde otwarcie to dla nas zawsze duże emocje. Przygotowujemy się na tę chwilę całym zespołem. Chcemy zaprosić klientów do naszego świata, ugościć ich, pokazać im wszystko, co najlepsze – nasze marki, ludzi, którzy tworzą dm, nietypową politykę cenową i również wnętrza stworzone z myślą o ich komforcie. Mamy nadzieję, że te spotkania przerodzą się w długotrwałą relację, a nasz kompetentny i uprzejmy zespół oraz szeroka gama usług pozwolą poczuć klientom, że ich potrzeby są dla nas najważniejsze – mówi Markus Trojansky General Manager w Polsce.

Sklepy dm w Polsce

Sklepy dm są w Polsce obecne od kwietnia bieżącego roku i już teraz cieszą się dużą sympatią konsumentów. Aktualnie dm posiada cztery drogerie – we Wrocławiu, Jeleniej Górze, Lubaniu i Lesznie (od soboty, 27 sierpnia). W asortymencie dm znajduje się szeroki wybór produktów do pielęgnacji twarzy i ciała, artykuły zdrowotne i higieniczne oraz produkty w kategoriach kosmetyki i perfumy. Klienci mogą także zakupić żywność, artykuły gospodarstwa domowego, usługi foto i karmę dla zwierząt. Dużą popularnością, tak za granicą jak i w Polsce, cieszą się wysokiej jakości produkty marek własnych. Wśród nich wymienić należy markę Balea, czy najlepiej sprzedającą się markę certyfikowanych kosmetyków naturalnych alverde.

Przyjazna aranżacja wnętrz sklepów ma sprawić, że zakupy będą wygodne i przyjemne dla klientów. Z przestronnych alejek i bogatej oferty produktów dla dzieci szczególnie skorzystają rodziny. Rodzice na miejscu znajdą także przewijak z zapasem pieluch marki własnej babylove. Dla najmłodszych dm przygotował bujanego konika w strefie dla dzieci. Tym, co wyróżnia dm na polskim rynku są ceny. Drogerie zapewniają klientom gwarancję trwałej, zawsze korzystnej ceny, bez czekania na promocje. Ten unikatowy koncept, nieznany dotąd na rynku polskim jest jednocześnie znakiem rozpoznawczym detalisty w pozostałych krajach. Jak już wielokrotnie podkreślał Markus Trojansky.

– Naszym celem jest zapewnienie przyjemnych zakupów – bez poczucia pogoni za ofertami czy ryzyka przeoczenia najlepszych okazji. To nasza obietnica dla klientów. Chcemy, żeby mieli pewność, że kiedykolwiek przyjdą do dm na zakupy, zawsze będzie to dla nich korzystne.

REKLAMA

Wyjątkowo z okazji otwarcia drogeria oferuje dodatkowy 15% rabat powitalny, który obowiązuje do 3 września oraz specjalną, polską edycję kremowego żelu pod prysznic marki własnej Balea. Będzie można otrzymać go w prezencie przy zakupach za okazaniem kuponów dostępnych w gazetkach dm lub zakupić. Oferta ważna jest również do 3 września lub do wyczerpania zapasów. Na mieszkańców Leszna odwiedzających sklep w dniach 27-28 sierpnia czekać będą atrakcyjne animacje i zabawy z muzyką, spotkanie z pluszowym misiem Saubär oraz mini torby z prezentami. Klienci z całej Polski mogą dokonywać zakupów w sklepie online www.dm.pl oraz za pomocą aplikacji “Mój dm”.

Każdemu otwarciu sklepów dm towarzyszy aktywność wiążąca markę z lokalną społecznością. Tak też będzie i w Lesznie. Tym razem pracownicy nowej drogerii zdecydowali się przekazać darowiznę na rzecz Fundacji Zwierzęce SOS. – Chcemy być jak najbliżej naszych klientów, także w ich codziennym życiu. Czujemy się częścią społeczności, w której funkcjonujemy. Interesuje nas wszystko, co dzieje się w zasięgu 10-20 km od naszego sklepu – dodaje Trojansky.

Materiały prasowe

O drogeriach dm

Drogerie dm posiadają ponad 3800 punktów sprzedaży, w których zatrudnionych jest ponad 66 000 osób w całej Europie. W roku obrotowym 2019/2020 dm odnotował sprzedaż w wysokości 12,3 mld euro wygenerowaną łącznie we wszystkich 13 krajach europejskich. W tym samym okresie w Niemczech około 42 600 pracowników wygenerowało sprzedaż na poziomie 9,4 mld euro.

Drogerie dm oferują szeroki wybór produktów do pielęgnacji twarzy i ciała, artykuły zdrowotne i higieniczne oraz produkty w kategoriach kosmetyki i perfumy, żywność, gospodarstwo domowe, usługi foto i karma dla zwierząt.

Oprócz produktów znanych marek klienci znajdą w dm także wiele marek własnych, takich jak Balea czy najlepiej sprzedająca się marka certyfikowanych kosmetyków naturalnych alverde, dm docenianie jest również za zespół wykwalifikowanych pracowników, chętnie doradzających klientom.

Sieć nieustannie pracuje nad optymalizacją wszystkich swoich procesów, by wywiązać się z odpowiedzialności za zrównoważony rozwój w całej Europie.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA