DODAJ

III etap osiedla Wolne Miasto – już 30% sprzedanych mieszkań

Mieszkania i domy / Gdańsk
III etap gdańskiej inwestycji ECO-Classic – osiedla Wolne Miasto
AVOKADO PR
2017-02-01 13:12:47
Na budowie III etapu inwestycji Wolne Miasto ECO-Classic trwają zaawansowane prace konstrukcyjne. Obecnie gotowa jest cała konstrukcja jednego z trzech skrzydeł budynku kondygnacja nowego budynku, a dwa pozostałe osiągnęły poziom I kondygnacji. Oddanie obecnie realizowanego budynku deweloper ECO-Classic planuje na I kwartał 2018 r. Od momentu rozpoczęcia sprzedaży w III kwartale br. nabywców znalazło już prawie 30% mieszkań oferowanych w ramach III etapu.

W nowopowstającym w Wolnym Mieście trzecim budynku znajdą się 184 mieszkania o wielkościach od ok. 30 do 89 mkw. Z uwagi na rosnące zainteresowanie większymi lokalami deweloper zdecydował się na wprowadzenie do oferty większej niż w poprzednich etapach ilości mieszkań 3-pokojowych liczących od ok. 49 do 74 mkw. Wszystkie z zaprojektowanych lokali będą miały balkony, loggie lub, w przypadku mieszkań ulokowanych na parterze, dochodzące nawet do ok. 40  mkw. ogródki, z widokiem na pełne zieleni tereny rekreacyjne osiedla.

Polityka cenowa ECO-Classic zakłada, że większość z oferowanych mieszkań będzie kwalifikowała się do dopłat w programie MdM. Ceny w III etapie inwestycji zaczynają się od 5 193 zł przy czym jest jeszcze dostępne 1 mieszkanie z wcześniejszego etapu w cenie 4499 zł/mkw.

Wolne Miasto atrakcyjne dla młodych rodzin

Od wprowadzenia III etapu do oferty do chwili obecnej ECO-Classic sprzedała już prawie 30% zaprojektowanych w budynku lokali.

Zakup mieszkania na wczesnym etapie realizacji wiąże się z szeregiem korzyści – wyjaśnia Zuzanna Kordzi. – Jest to czas, kiedy wybór mieszkań jest największy i najłatwiej wybrać lokal odpowiadający oczekiwaniom.

Dzięki atrakcyjnie pomyślanej koncepcji osiedla bliskiego naturze, pełnego dorosłej zieleni i przyjaznego dzieciom inwestycja cieszy się sporym zainteresowaniem wśród młodych małżeństw i rodzin z małymi dziećmi. Poza dużą ilością pozbawionego barier, zielonego, pozwalającego na zabawę, eksperymenty i różnorodne formy aktywności sportowej otoczenia, na terenie inwestycji deweloper wybudował już dwa place zabaw. Kolejne powstawać będą na wewnętrznych dziedzińcach każdego nowego etapu, a w centralnej części osiedla planowana jest przestrzeń wspólna, pomyślana jako miejsce do aktywnej rekreacji – latem jako boisko, zimą jako ślizgawka.

Ponadto na osiedlu działa również żłobek i przedszkole. 

W II kwartale 2017 roku ECO-Classic planuje rozpoczęcie budowy kolejnego, czwartego budynku ze 196 mieszkaniami.