DODAJ

Dzień Otwarty w Atrium Geo w najbliższą sobotę

Mieszkania i domy / Katowice
Dzień Otwarty w Atrium
2016-04-25 14:08:34
30 kwietnia odbędzie się Dzień Otwarty inwestycji Atrium Geo przy ul. Rolnej w Katowicach realizowanej przez Grupę Deweloperską Geo. Poza zwiedzaniem osiedla, goście będą mogli również zdobyć zniżkę na mieszkanie.

Nazwa inwestycji nie jest przypadkowa. Nawiązuje do centralnych pomieszczeń z otwartym dachem charakterystycznych dla architektury starożytnego Rzymu. Było to miejsce wspólnego spędzania czasu w otoczeniu roślinności i sztuki. Rzymska tradycja była inspiracją do katowickiego projektu Grupy Geo, którego wyróżnikiem jest zielony dziedziniec dostępny wyłącznie dla mieszkańców.

Atrium Geo znajduje się na pograniczu cieszących się dobrą opinią dzielnic Brynów i Ligota. Taka lokalizacja to gwarancja dostępu do rozwiniętej infrastruktury i sieci komunikacyjnej – dojazd do ścisłego centrum trwa kilkanaście minut. Mieszkańcy doceniają także bliskość terenów zielonych, m.in. Parku Kościuszki.  

Osiedle to dwa kameralne, czteropiętrowe budynki, w których łącznie znajduje się 120 mieszkań 2-,3- i 4-pokojowych o różnych metrażach od 43 do 89 m2 w cenach rozpoczynających się od 4550 zł/m2.

Część z nich kwalifikuje się do programu MdM, dzięki czemu nabywcy mogą liczyć na rządową dopłatę przy zakupie własnego M. Co prawda limit na ten rok został wyczerpany, ale w Atrium Geo  nadal można zakupić mieszkanie korzystając z MdM-u.

W nowopowstałym budynku dostępnych jest jeszcze około 20 lokali. Ci, którzy w sobotę 30 kwietnia zdecydują się je obejrzeć będą mogli również porozmawiać z przedstawicielami działu sprzedaży i poznać szczegóły procesu zakupowego. Dla osób dokonujących w tym dniu rezerwacji przygotowano także rabaty – 10 tys. na mieszkanie 2-pokojowe i 15 tys. na 3-pokojowe.

Odwiedzający na własne oczy przekonają się o funkcjonalności układów mieszkań w Atrium Geo – podkreśla Monika Sobczyńska, specjalista ds. marketingu w Grupie Geo. – Dzięki specjalnemu układowi konstrukcyjnemu można swobodnie kształtować przestrzeń, np. otworzyć kuchnię lub powiększyć salon – wyjaśnia.

Przedstawiciele Grupy Geo będą czekali na gości w godzinach 10-15. Więcej informacji o Atrium Geo i Dniu Otwartym można znaleźć na stronie internetowej www.geogrupa.pl.