Dzień Otwarty w Kwiatowej Równinie

Dzień Otwarty w Kwiatowej Równinie

Kraków
primetimepr
REKLAMA
Grupa Deweloperska Geo na sobotę 16 kwietnia zaplanowała Dzień Otwarty w krakowskiej inwestycji Kwiatowa Równina. Odwiedzający będą mogli obejrzeć mieszkanie pokazowe, porozmawiać z ekspertami oraz skorzystać z oferty promocyjnej na wykończenie wnętrz.
Kwiatowa Równina to kameralna, rodzinna inwestycja w dzielnicy Prądnik Biały. Niska i mało intensywna zabudowa wpisuje się w cichą, choć bardzo dynamicznie rozwijającą się okolicę. Atutem lokalizacji jest również niewielka odległość od centrum – wystarczy zaledwie 15 minut, aby korzystać z uroków Starego Miasta.
Inwestycja jest realizowana dwuetapowo. Obecnie do użytku oddawane są lokale w dwóch 3-piętrowych budynkach z windami (C1 i C2). Łącznie znajduje się w nich 68 mieszkań 1-,2-,3- oraz 4-pokojowych o zróżnicowanej powierzchni – od 27 m2 do 81 m2. Ceny rozpoczynają się już od 5800 zł brutto za m2.
Kwiatowa Równina to propozycja dla ludzi ceniących sobie komfort i wygodę. Funkcjonalne układy mieszkań pozwalają na wygospodarowane dodatkowych pomieszczeń. Wszystkie lokale, niezależnie od metrażu, posiadają także balkon oraz oddzielną kuchnię z możliwością otwarcia na salon.
REKLAMA
Do dyspozycji przyszłych mieszkańców są także komórki lokatorskie oraz miejsca postojowe w wielostanowiskowym garażu podziemnym. Cały kompleks jest ogrodzony i uatrakcyjniony przestronnymi częściami wspólnymi i placem zabaw.
Dzień otwarty to wydarzenie adresowane przede wszystkim do rodzin, które poszukują własnego „M” – mówi Monika Sobczyńska, specjalista ds. marketingu w Grupie Geo. – Z myślą o nich przygotowaliśmy specjalną promocję. Osoby, które w najbliższą sobotę dokonają rezerwacji mieszkania, otrzymają bon o wartości 5 000 zł na zakupy w salonie wyposażenia wnętrz – dodaje.
Podczas Dnia Otwartego będzie można także obejrzeć mieszkanie pokazowe, infrastrukturę osiedla oraz uzyskać szczegółowe informacje dotyczące procesu zakupowego. Przedstawiciele Grupy Geo będą czekać na odwiedzających przy ulicy Pękowickiej 37  w godzinach 10-16. Dla wszystkich gości zaplanowano także poczęstunek.
Więcej informacji o Kwiatowej Równinie oraz Dniu Otwartym na stronie: www.geogrupa.pl.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA