DODAJ

Biurowiec Mogilska Office już z nowym najemcą

Biura / Kraków
Biurowiec Mogilska Office już
Damian Daraż
2017-12-22 16:13:25
Już na etapie prac fundamentowych firma Warimpex podpisała długoterminową umowę najmu z renomowanym przedsiębiorstwem Air Liquide Global E&C Solutions Poland S.A.

Nowoczesny biurowiec Mogilska Office zostanie oddany do użytku pod koniec 2018 roku. Budynek będzie się składał z dziewięciu kondygnacji naziemnych oraz trzech kondygnacji podziemnych, w których znajdzie się garaż dla 210 samochodów. W przestrzeni podziemnej pojawią się również strefy dla rowerzystów – parkingi, prysznice oraz szatnie.

Projekt biurowca zakłada zastosowanie nowoczesnych rozwiązań technologicznych, które zagwarantują wysoki standard budynku. Wydajny system klimatyzacji zadba o właściwą wilgotność powietrza oraz temperaturę wewnątrz budynku, duże przeszklenia zapewnią odpowiednie doświetlenie przestrzeni biurowej. Dużym atutem będą również zielone balkony oraz tarasy na poziomie biur. Obiekt zostanie wykończony materiałami wysokiej jakości.

Na chwilę obecną zakończyły się prace przy budowie ścian szczelinowych i rozpoczęły się prace ziemne poprzedzające wznoszenie kondygnacji podziemnych. Zadowolenia z podpisania umowy najmu na tym poziomie budowy nie ukrywają przedstawiciele firmy Warimpex, którzy wierzą, że jest to zapowiedź szybkich porozumień z kolejnymi najemcami.