DODAJ

Apartamenty "Sokołówka" - nowa inwestycja SGI Baltis

Mieszkania i domy / Łódź
Apartamenty "Sokołówka" - nowa
PolishProperty.eu
2012-08-09 13:53:37
SGI Baltis rozpocznie w Łodzi budowę nowej inwestycji. Apartamenty "Sokołówka" staną przy ulicy Świętej Teresy w dzielnicy Julianów, nieopodal rzeki Sokołówka i Lasu Łagiewnickiego. 

Łódź jest miastem o dużym potencjale. Nie brakuje tu ambitnych ludzi, którzy łączą z nim swoją przyszłość i szukają komfortowych miejsc do zamieszkania. Dlatego zależało nam, aby zaproponować im miejsce, które ułatwi aktywny tryb życia i pozwoli odpocząć od wrzawy dużego miasta. Julianów wydał się idealnym wyborem – mówi wiceprezes SGI Baltis, Grzegorz Kawecki.

W pierwszym etapie powstaną cztery budynki ze 156 mieszkaniami. Cztero- i sześciokondygnacyjne apartamentowce staną dookoła placu przeznaczonego dla mieszkańców. Osiedle znajduje się w cichej i spokojnej okolicy, architekci zadbali o to, aby budynki prezentowały się estetycznie i nowocześnie.

Budowa pierwszego etapu inwestycji zakończy się w IV kwartale 2013 roku. Za projekt architektoniczny odpowiedzialna jest Pracownia Architektury, Urbanistyki i Wnętrz Bartłomieja Biełyszewa B’ART. 

SGI Baltis należy do Grupy Kapitałowej Baltis Investment S.A. i działa na Polskim rynku od 1990 roku. Inwestor, jak dotychczas inwestowała m.in. w Szczecinie, Warszawie, Łodzi i Poznaniu.

PolishPoperty.eu