DODAJ

Miasteczko Wikana w Lublinie: Najnowszy budynek z pozwoleniem na użytkowanie

Mieszkania i domy / Lublin
Miasteczko Wikana w Lublinie:
Kajtman
2015-06-16 12:10:19

Miasteczko Wikana – osiedle położone w jednej z najbardziej atrakcyjnych dzielnic Lublina, czeka na swoich nowych mieszkańców. Ukończony niedawno budynek B12 otrzymał właśnie pozwolenie na użytkowanie.


 


Osiedle dewelopera Wikana jest położone na Sławinie, w pobliżu ul. Willowej. Składa się z budynków jedno i wielorodzinnych, tworzących spójny kompleks architektoniczny. Wyróżnia się zarówno doskonałą lokalizacją, jak i wysoką estetyką. Osiedle jest w pełni zagospodarowane, ozdobione zielenią i elementami małej architektury. Uroku dodaje mu m.in. nowoczesny, barwny plac zabaw dla dzieci.


 


Budynek B12, który powstał w ramach najnowszego etapu tej inwestycji i został w ostatnim czasie oddany do użytkowania, składa się z pięciu kondygnacji nadziemnych. Znajdują się w nim 63 mieszkania o powierzchni od 32 do 75 mkw.


 


To oferta skierowana do osób, które cenią komfort i wysoki standard. Proponujemy im nowoczesne mieszkania w prestiżowej dzielnicy: kameralnej, a jednak położonej niedaleko od centrum miasta. Wyjątkowe jest też samo osiedle. Dzięki przemyślanemu projektowi, tworzy estetyczną i funkcjonalną całość, wyróżniającą się na tle innych inwestycji w okolicy – mówi Robert Pydzik, prezes zarządu Wikana S.A., spółki dominującej w Grupie Kapitałowej Wikana.


 


Charakterystycznym elementem mieszkań w budynku B12 są przestronne balkony, wykończone eleganckimi żaluzjami z drewna. Wszystkie zlokalizowane tutaj klatki schodowe zostały natomiast wyposażone w windy. Zapewniają one wygodną komunikację pomiędzy piętrami, a także łatwy dostęp do podziemnej kondygnacji, na której znajduje się wielostanowiskowy garaż oraz komórki lokatorskie.


 


Najnowszy budynek Miasteczka Wikana to jeden z ostatnich etapów tej inwestycji. Sukcesywnie doprowadzamy więc do finału budowę wyjątkowego osiedla, tworzonego przez lata z myślą o osobach, które stawiają zarówno na jakość, jak i estetykę – podsumowuje Robert Pydzik.


 


W sprzedaży są obecnie ostatnie wolne mieszkania budynku B12. Informacji na temat aktualnej oferty dewelopera udzielają pracownicy Biura Sprzedaży przy ul. Cisowej 11 w Lublinie, tel. 81 444 64 05.