DODAJ

Nowi najemcy Galerii Brwinów

Handel / Brwinów
Nowi najemcy Galerii Brwinów
Kajtman
2011-11-30 16:52:20

Miło nam powitać w gronie najemców Galerii Brwinów największą sieć Drogerii Rossmann oraz sklep ze sprzętem RTV/AGD „MIX ELECTRONICS”.


 


Dwaj nowi najemcy dołączyli miedzy innymi do supermarketu Piotr i Paweł, Pepco, apteki oraz  Kolportera, które wcześniej zdążyły podpisać umowy z inwestorem.


 


Klienci, robiący zakupy w brwinowskiej galerii handlowej, będą mogli zrobić codzienne zakupy spożywcze, chemiczno-drogeryjne ale też zaopatrzyć się m.in. w sprzęt elektroniczny, kupić poranną prasę czy zjeść posiłek w restauracji. A wszystko to na terenie jednej galerii.


 


Galeria Brwinów będzie jednym z największych tego typu obiektów handlowych w powiecie pruszkowsko-grodziskim i jedyną galerią w Brwinowie. Inwestor przygotował dla przyszłych najemców ponad 10 000 m2 powierzchni całkowitej z czego do wynajęcia pozostało już tylko 2400 m2. W obiekcie zaplanowano 40 lokali komercyjnych oferujących szereg usług i produktów – od artykułów spożywczych i kosmetyków, przez odzież i obuwie, po bank i sprzęt RTV/AGD oraz gastronomii.


- Mamy nadzieję, że pozostała powierzchnia zainteresuje najemców szczególnie branży odzieżowej, obuwniczej, kosmetycznej czy usługowej. Nowoczesne centrum powstające w Brwinowie jest doskonałym punktem handlowym, z którego skorzystają mieszkańcy powiatów pruszkowskiego i grodziskiego – mówi Joanna Bońska Kierownik Działu Najmu Włodarzewska SA.


 


Obiekt zaprojektowany został przez pracownię architektoniczną Europrojekt. Inwestorem Galerii Brwinów jest Włodarzewska S.A.


Więcej informacji na www.galeriabrwinow.pl.


 


***


Włodarzewska S.A. w swoim portfolio posiada m.in. dwa inne centra handlowe – na warszawskim Ursynowie i Tarchominie. W czasie ostatnich 10 lat firma zrealizowała także wiele osiedli mieszkaniowych w Warszawie i miejscowościach podwarszawskich.