DODAJ

Pierwszy sklep meblowy w Galerii Brwinów

Handel / Brwinów
Pierwszy sklep meblowy w
Kajtman
2015-10-21 15:44:56
Do grona najemców Galerii Brwinów dołączył pierwszy salon meblowy – „Meble z Kalwarii Zebrzydowskiej” oferujący duży wybór kompletów wypoczynkowych i narożników, jak również mebli do jadalni i sypialni.

Szeroki wachlarz skór naturalnych i ekologicznych oraz bogata oferta tkanin sprawią, że każdy mebel może być dopasowany do indywidualnych potrzeb klienta. Firma wykonuje również kuchnie, szafy i  garderoby z możliwością wizualizacji przestrzennej. Oferta sklepu skierowana jest do tych, którzy cenią sobie wysoką jakość i oryginalność za przystępną cenę. Sklep o powierzchni 162,7 m2 zlokalizowany jest obok PEPCO w lokalu nr 3 i czynny jest w godzinach pracy galerii.

„Meble z Kalwarii Zebrzydowskiej” to uzupełnienie oferty Galerii Brwinów, której charakter budowany jest na koncepcie nietuzinkowych najemców oferujących oryginalne kolekcje i produkty dobrej jakości. W galerii znajduje się również m.in. SOHO Squash, czyli projekt stworzony z myślą o zdrowiu, a także sposób na relaks i utrzymanie świetnej kondycji. Squash to doskonały sposób na rozładowanie negatywnych emocji po ciężkim dniu.