DODAJ

W maju otwarcie Galerii Brwinów

Handel / Brwinów
W maju otwarcie Galerii
Kajtman
2012-04-17 13:36:19

Już 19 maja zostanie otwarta Galeria Brwinów – jeden z największych tego typu obiektów w powiecie pruszkowskim i grodziskim.


 


Od 19 maja br. mieszkańcy Brwinowa i okolic będą mogli zrobić zakupy w nowym miejscu. W Galerii Brwinów znajdzie się supermarket spożywczy, drogeria oraz liczne sklepy z odzieżą. Brwinowski obiekt udostępni również punkty usługowe i gastronomiczne, a także centrum fitness.


 


- Nasza galeria to jedyne takie miejsce w okolicy. W przyjemnej atmosferze będzie można nie tylko tu kupić produkty dobrej jakości, ale także miło spędzić czas. Z okazji otwarcia przygotowaliśmy dla naszych klientów specjalne oferty promocyjne oraz konkursy. Zapraszamy wszystkich na zakupy już od 19 maja - mówi Joanna Bońska, przedstawicielka inwestora.


 


Galeria Brwinów udostępnia ponad 10 000 m2 powierzchni całkowitej. Obecnie do wynajęcia zostało niecałe 30 proc. wszystkich lokali. Wśród najemców obiektu znajduje się drogeria Rossmann, Mix Electronics, supermarket Piotr i Paweł, Pepco czy apteka Provita. Galeria zaprojektowana została przez pracownię architektoniczną Europrojekt, a jej inwestorem jest Włodarzewska S.A.