DODAJ

Nowe usługi w Royal Wilanów

Biura / Warszawa
Nowe usługi w Royal
Kajtman
2016-07-07 14:14:18
Royal Wilanów należący do portfolio Grupy Capital Park poszerza ofertę usług w zakresie ochrony zdrowia i pielęgnacji ciała. W obiekcie powstało nowe centrum medyczne Medicover Klimczaka, oferujące 28 gabinetów lekarskich. W ramach Artis Wellness Club uruchomiono Artis Rehabilitacja. Do grona najemców Royal Wilanów dołączył także Kosmetyczny Instytut Dr Irena Eris.

Royal Wilanów od pierwszego dnia swojej działalności stał się ważnym punktem na usługowo-handlowej mapie warszawskiego Wilanowa, dzięki któremu mieszkańcy dzielnicy i pracownicy biur mają do dyspozycji pełen wachlarz usług. W tym samym budynku znajdują się sklepy spożywcze, restauracje, kawiarnie, gabinety masażu oraz punkty usługowe.

W ostatnim czasie w Royal Wilanów na powierzchni ponad tysiąca mkw. otwarto także pierwsze w Polsce Centrum Medicover, oferujące nowy model wizyt lekarskich. Jest to model sprzyjający efektywnej komunikacji lekarz–pacjent. Wizyta odbywa się tu przy okrągłym stole. Pacjent siedzi obok lekarza, co skraca dystans i ułatwia komunikację. Nowa przychodnia Medicover zlokalizowana jest na parterze Royal Wilanów, a w jej skład wchodzi aż 28 gabinetów lekarskich: kardiologiczny, laryngologiczny, pediatryczny, gabinet do wykonywania badań USG, ginekologiczny, czy stomatologiczny. Gabinety nowego centrum wyposażone są w multimedialne ekrany, na których pacjent na bieżąco widzi informacje wprowadzane do sytemu przez lekarza, np. wyniki swoich badań, czy zalecane leki. Na ekranach pojawią się też materiały służące edukacji i profilaktyce pacjentów, np. filmy o diecie cukrzycowej czy instruktarze aplikowania leków. W placówce dostępna jest bezpłatna sieć WiFi, a pacjenci mogą korzystać z miejsc parkingowych w garażu podziemnym Royal Wilanów. 

Do grona najemców Royal Wilanów dołączył Artis Wellness Club – pierwszy w Polsce klub klasy premium. Klub wyposażony jest w najwyższej jakości sprzęt. Usługą dodatkową jest Artis Rehabilitacja. To unikatowy program fizjoterapii, dostosowany do potrzeb każdego klienta. Doświadczeni i wykwalifikowani rehabilitanci zapewniają terapię pourazową, ortopedyczną, jak również masaże i zabiegi kształtujące poprawną postawę ciała. By wzmocnić efektywność i skuteczność terapii, fizjoterapeuci wykorzystują zaawansowane metody: terapię manualną Kaltenborna, metodę FDM, terapię punktów spustowych oraz trening medyczny. Usługi Artis Rehabilitacja dostępne są od poniedziałku do piątku w godz. od 8:00 do 13:00 oraz od 16:00 do 20:00, a w soboty od 9:00 do 14:00. Usługi rehabilitacyjne dostępne są dla wszystkich, nie tylko klubowiczów Artis Wellness Club. 

Royal Wilanów zyskał również nowego najemcę – Kosmetyczny Instytut Dr Irena Eris. W placówce zajmującej 164 mkw. klienci mogą skorzystać z kompleksowego programu pielęgnacyjnego, w ramach którego wykonywane są zabiegi kosmetyczne, medycyny estetycznej, manicure i pedicure. W bogatej ofercie instytutu nie mogło zabraknąć także zabiegów High tech, stanowiących pewnego rodzaju alternatywę dla skalpela. Najnowocześniejsze urządzenia pozwalają na przeprowadzenie nieinwazyjnych i przyjemnych zabiegów, dających oszałamiający efekt. Każdy zabieg poprzedzony jest diagnozą skóry i konsultacją kosmetyczną. W placówce, mieszczącej się na parterze Royal Wilanów, znajduje się również sklep firmowy, w którym można kupić produkty i kosmetyki Dr Irena Eris.