DODAJ

Od którego dewelopera dostaniemy świąteczny rabat

Polska
Od którego dewelopera dostaniemy
Kajtman
2016-12-20 13:21:20
Czy deweloperzy oferują świąteczne promocje? Na jakie bonusy można liczyć kupując mieszkanie przed końcem roku? Sondę prezentuje serwis nieruchomości Dompress.pl.

Michał Sapota, prezes zarządu Murapol S.A.
W ramach obecnej promocji „Kup mieszkanie, w nagrodę wyjedź na wakacje” przyznajemy wakacyjne vouchery klientom, którzy podpiszą umowy rezerwacyjne i uiszczą związane z nimi opłaty do 31 grudnia 2016 roku. Vouchery uprawniają do nabycia wycieczek z wybranej puli dostępnych kierunków podróży. Ich wartość stanowi 3 proc. ceny brutto kupowanego lokalu. Warunkiem otrzymania bonu jest podpisanie umowy deweloperskiej lub przedwstępnej i wpłata minimum 10 proc. wartości nabywanego mieszkania. Promocją objęte są wszystkie lokale oferowane w 23 naszych inwestycjach, zlokalizowanych w 12 miastach w Polsce. 

Mirosław Kujawski, członek zarządu LC Corp S.A.
Na naszej stronie internetowej www.lcc.pl cyklicznie publikujemy listę mieszkań w cenach promocyjnych, niższych od cen ofertowych o 100-300 zł/mkw. Dodatkowo, w części projektów przygotowaliśmy pulę mieszkań spełniających wymagania rządowego programu Mieszkanie dla Młodych. Z oferty dostępnej w MdM można skorzystać w większości realizowanych przez nas obecnie projektów w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu i Gdańsku. Aktualnie w sprzedaży mamy ponad 800 mieszkań spełniających wymogi programu. 

Wioletta Kleniewska, dyrektor marketingu i sprzedaży w Polnord S.A.
Dbamy o to, by na stronie internetowej Polnordu codziennie dostępne były atrakcyjne promocje. Co miesiąc w naszych inwestycjach na terenie całego kraju typujemy pulę mieszkań, które można nabyć w promocyjnej cenie. Do końca grudnia klienci trzeciego etapu Stacji Kazimierz w Warszawie, kupując mieszkanie trzy lub czteropokojowe ze specjalnej promocyjnej puli uzyskają rabat do 35 tys. zł lub otrzymają gratis wykończenie wnętrz. W Brzozowym Zakątku w Warszawie oprócz wykończenia w cenie „M” czekają mieszkania w promocyjnej cenie, kwalifikującej do programu MdM, a wśród nich najpopularniejsze trzypokojowe, zlokalizowane głównie w niemal ukończonym budynku A1.
Do końca roku klienci Chabrowego Wzgórza w Kowalach pod Gdańskiem mogą nabyć komórkę lokatorską w cenie obniżonej o połowę. Rabaty na komórki lokatorskie wprowadziliśmy także w osiedlu City Park w Łodzi oraz Brama Sopocka w Gdyni. W Tęczowym Lesie w Olsztynie przy zakupie mieszkania oferujemy miejsca parkingowe za złotówkę, zaś w szczecińskim Ku Słońcu do trzypokojowego mieszkania – rabat na miejsce postojowe w wysokości 40 proc. ceny.  We wszystkich trójmiejskich inwestycjach wykończenie wnętrza o powierzchni powyżej 36 mkw. w pakiecie Srebrnym kosztuje jedynie 410 zł/mkw., zamiast dotychczasowych 500 zł/mkw.

Zuzanna Kordzi, dyrektor ds. handlowych w Eco Classic 
Promocje i bonusy w postaci upustów na pomieszczenia gospodarcze, czy miejsca postojowe stosujemy niezależnie od pory roku w przypadku mniej poszukiwanych mieszkań np. dużych trzy lub czteropokojowych lokali. W inwestycji Hubertus położonej przy ulicy Obrzeżnej w Warszawie oferujemy piwnicę o wartości około 15 tys. zł w cenie przy zakupie mieszkań trzypokojowych powstających w V etapie projektu.

Janusz Miller, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu Home Invest
Na koniec 2016 roku przygotowaliśmy specjalną ofertę w inwestycji Na Sokratesa na warszawskich Bielanach oraz projekcie Monte Verdi zlokalizowanym w dzielnicy Warszawa Włochy przy ulicy Popularnej. Klienci mogą przede wszystkim skorzystać z niższych cen mieszkań oraz 50 proc. rabatu na miejsca postojowe. W przypadku zakupu mieszkania w inwestycji Monte Verdi dodatkowym plusem jest możliwość skorzystania z programu MdM. 

Teresa Witkowska, dyrektor sprzedaży Red Real Estate Development
W Nowej Papierni Ultra Novej we Wrocławiu w cenie jest wykończenie nieruchomości oraz pomoc stylisty wnętrz (mieszkania w centrum miasta dostępne są od 299 tys. zł). W warszawskim osiedlu Alpha Park proponujemy lokale w programie Mieszkanie dla młodych w kwocie od 5990 zł/mkw. z wygodnym system płatności 10/90. W osiedlu Red Park w Poznaniu ceny mieszkań w trzynastopiętrowym wieżowcu rozpoczynają się od 229 tys. zł.

Mirosław Bednarek, prezes zarządu Matexi Polska
Z okazji świąt dla puli ostatnich mieszkań w warszawskim projekcie Księżycowa 60 przygotowaliśmy promocję zawierającą roczny czynsz  w cenie mieszkania. Oferta obowiązuje do końca grudnia, więc jest to doskonała okazja na gwiazdkowy prezent dla tych, którzy poszukują dobrego, gotowego projektu w rozsądnej cenie na Bielanach.

Małgorzata Ostrowska, członek zarządu oraz dyrektor pionu marketingu i sprzedaży w J.W. Construction Holding S.A.
Bardzo dobra sprzedaż mieszkań w naszych inwestycjach skutkuje ograniczoną liczbą promocji. W chwili obecnej oferujemy promocję w Zielonej Dolinie w Warszawie, w której piętnaście wybranych mieszkań dwupokojowych oferowanych jest z rabatem do 8 proc. W inwestycji Bernadowo Park w Gdyni ostatnie dziesięć mieszkań można kupić z rabatem 6 proc.

Tomasz Sujak, członek zarządu Archicom S.A.
W ramach programu „Spłacamy Twoje raty” oferujemy możliwość spłaty rat kredytowych przy zakupie jednego z ponad 1400 mieszkań. Dodatkowo przy zakupie wybranych mieszkań do końca roku klienci mają do wyboru: miejsce postojowe w cenie mieszkania, bon na wykończenie mieszkania, sprzęt AGD lub rabat do 20 tys. zł.  

Krzysztof Foder, dyrektor ds. sprzedaży Bouygues Immobilier Polska
Nie widzimy potrzeby wprowadzania dodatkowych promocji, rabatów i wyprzedaży. Sprzedaż naszych mieszkań jest zdecydowanie większa niż zakładaliśmy na ten rok. Jesteśmy pod tym względem trzecim deweloperem w Warszawie. Naszym celem jest zostanie liderem w Polsce. Dlatego docelowo chcemy być obecni we wszystkich największych i najważniejszych miastach.

Katarzyna Ziomek, reprezentująca Invest House S.A.
Mamy obecnie mocno przecenione ostatnie dwa domy w osiedlu Leśna Dolina oraz ParkEko w Niepołomicach. Ponadto do końca grudnia br. w osiedlu Jurajskie Wzgórze V podnosimy standard gratis. Promocja obejmuje takie udogodnienia jak mała elektrownia fotowoltaiczna, system inteligentny dom, kamery, czy rolety zewnętrzne.

Michał Świderski, dyrektor sprzedaży i marketingu w Marvipol Development
Nie praktykujemy sezonowych wyprzedaży mieszkań. Staramy się prowadzić konsekwentną politykę sprzedażową, zachęcającą klientów do nabywania mieszkań na jak najwcześniejszych etapach realizacji inwestycji.

Yael Rothschild, prokurent Mill-Yon Gdańsk
We wszystkich inwestycjach mamy świąteczne promocje. W apartamentowcu Aura Sky położonym na Pradze Południe w Warszawie oferujemy dwupokojowe mieszkania z rabatem do 45 tys. zł, tj. w cenie od 6300 zł/mkw. Przeniesienie własności w tej inwestycji nastąpi w 2018 roku, więc klienci wciąż mają szansę na skorzystanie z dopłat w programie MdM. 
Mikołajowe rabaty w Aura Park Wilanów na gotowe apartamenty obejmują 5 mieszkań dwupokojowych. Promocyjna cena wynosi 6800 zł/mkw., mieszkania można kupić o ok. 40 tys. zł taniej. Przykładowo, położony na pierwszym piętrze lokal o powierzchni niespełna 53 mkw., który w regularnej cenie kosztował 402 tys. zł, obecnie jest do nabycia za 360 tys. zł. Wyjątkowych okazji nie brakuje również w Aura Gdańsk na Wyspie Spichrzów, w której ruszyła właśnie przedsprzedaż mieszkań w trzecim etapie projektu. 

Adrian Potoczek, dyrektor sprzedaży w Wawel Service 
Wprowadziliśmy w naszych inwestycjach specjalne ceny na gotowe mieszkania. Informacje o promocjach dostępne są na naszej stronie internetowej taniemieszkania.pl.

Przemysław Bednarczyk, wiceprezes zarządu Waryński S.A. Grupa Holdingowa
Kupujący w inwestycjach Miasto Wola i Stacja Kazimierz w Warszawie mogą liczyć na upusty względem wyjściowych cen ofertowych metra kwadratowego. Poza upustami, okresowo oferowane są również inne zachęty, jak m.in. miejsce garażowe w cenie lokalu. 
Dostępność i zakres rabatów zawsze uzależniona jest od fazy sprzedaży inwestycji i rozpatrywana na etapie indywidualnych negocjacji z poszczególnymi klientami. Ponadto, w ramach specjalnej promocji świątecznej, na wybrane mieszkania w Stacji Kazimierz przygotowaliśmy rabaty w wysokości sięgającej nawet 35 tys. zł.

Marcin Liberski, dyrektor marketingu i sprzedaży w Atlas Estates
Aby zwiększyć zainteresowanie inwestycją Apartamenty Krasińskiego II zlokalizowaną na warszawskim Żoliborzu, zaplanowaliśmy specjalną promocję zimową. Klienci, którzy zdecydują się na zakup cztero- lub pięciopokojowego mieszkania pod koniec grudnia lub styczniu otrzymają w cenie lokalu rodzinne miejsce postojowe.

Ewelina Krosta, reprezentująca WAN S.A.
Jak co roku wprowadziliśmy promocje świąteczne w naszych projektach. Ostatnie mieszkania w inwestycjach sprzedajemy z ogromnymi rabatami, dochodzącymi nawet do 25 zniżki. Oferujemy również mieszkania kwalifikujące się do programu Mieszkanie dla Młodych.