Pierwsze Święta w Nowych Ogrodach

Pierwsze Święta w Nowych Ogrodach

Poznań
Kajtman
Kajtman
REKLAMA

Świąteczny nastrój przenika nie tylko poznańskie ulice, lecz także osiedla mieszkaniowe. Kolorowe dekoracje i strojenia rozświetlają budynki tętniące życiem nowych mieszkańców. Tendencja ta jest szczególnie widoczna w Nowych Ogrodach, gdzie Bożonarodzeniowe Święta będą celebrowane po raz pierwszy.

 

Inwestycja spółki Proxin Ogrody zlokalizowana na poznańskich Jeżycach została oddana do użytku w lutym 2014 roku. Do tej pory do budynku wprowadziło się niemalże 50 rodzin. Dla każdej z nich Święta będą na swój sposób unikatowe. Wyjątkowość ta przekłada się na zewnętrzny wygląd budynku. Na balkonach i tarasach zamieszkałych mieszkań widoczne są już kolorowe choinki oraz świąteczne lampki. – Przeprowadziłam się tutaj z dużego domu jednorodzinnego. Osiedle w tym szczególnym czasie jest jeszcze bardziej przytulne i klimatyczne. – stwierdza Elżbieta Soja, pierwsza mieszkanka Nowych Ogrodów. – Już nie mogę doczekać się pierwszych gości. – dodaje. Świątecznej aranżacji osiedla dopełniają tuje oraz barwne oświetlenie zamontowane przez dewelopera na terenie inwestycji.

 

REKLAMA

Zakończenie prac budowlanych w Nowych Ogrodach otworzyło zupełnie inny etap ich istnienia. Rozwój osiedla jest już definiowany nie tylko poprzez inicjatywy dewelopera, lecz przede wszystkim przez zaangażowanie jego mieszkańców. Jest to szczególnie widoczne właśnie teraz, gdy świąteczna aura rozświetla bryłę budynku. – Dekoracje i strojenia są wizualna oznaką tego, że nasi klienci zadomowili się w Nowych Ogrodach i zżyli się z tym miejscem – przyznaje Marlena Zapalska, członek zarządu Proxin Ogrody. Co ciekawe, wyjątkowy nastrój udzielił się także deweloperowi, który w grudniu wprowadził do swojej oferty 10 % promocję na zakup mieszkania. Liczba ta nie została wybrana przypadkowo. Odnosi się ona do noworocznej zmiany rekomendacji skutkującej wymogiem 10 % wkładu własnego przy zakupie nieruchomości. Grudzień jest więc ostatnim dzwonkiem na to, by kupić mieszkanie z zaledwie 5 % wkładem własnym. Korzystając ze świątecznego rabatu w Nowych Ogrodach można zarazem zaoszczędzić ponad 30 000 zł.

 

Końcówka roku to nie tylko okres całorocznych podsumowań, lecz także czas snucia planów na przyszłość. Gdzie w 2015 roku Poznaniacy będą mogli celebrować swoje pierwsze Święta w nowym mieszkaniu? Czas pokaże. Deweloper Proxin Ogrody zapowiada wszakże, że już wkrótce rozpocznie budowę II etapu swojej inwestycji.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA