V etap Nowych Ogrodów w Poznaniu wprowadzony do sprzedażyźródło: Materiały inwestora

V etap Nowych Ogrodów w Poznaniu wprowadzony do sprzedaży

Poznań
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Proxin Ogrody poszerza swoją ofertę przy ulicy Meissnera w Poznaniu. Osiedle Nowe Ogrody wzbogacą się o 130 przestronnych i funkcjonalnych mieszkań o powierzchni od 27 do 103 mkw., 8 lokali usługowych, 168 miejsc postojowych oraz 40 boksów rowerowych. Jak przyznaje deweloper będzie to idealne miejsce dla osób, ceniących spokój, bliski kontakt z przyrodą oraz dla tych, którzy chcą kupić mieszkanie w calach inwestycyjnych. Finalizacja projektu planowana jest na IV kwartał 2020 roku.
Nowe Ogrody to projekt, który połączy w sobie atrakcyjną lokalizację, wysoki standard wykończenia oraz zróżnicowaną ofertę mieszkaniową. W najnowszym, V etapie na przyszłych mieszkańców czekać będzie 130 lokali mieszkalnych o powierzchni od 27 do 103 mkw. oraz 8 lokali usługowych, również z możliwością prowadzenia lokali gastronomicznych. Dodatkowo nowy etap będzie oferować 168 miejsc postojowych i 14 komórek lokatorskich w hali garażowej, 40 boksów rowerowych oraz 10 komórek lokatorskich zlokalizowanych na pierwszej kondygnacji. Tak jak w poprzednich etapach, budynek będzie charakteryzował się ponadczasową elewacją utrzymaną w bieli oraz szarości. Przestronne balkony oraz tarasy nadadzą nowoczesny charakter inwestycji. To doskonałe miejsce dla wszystkich, którzy cenią ponadczasowy design i funkcjonalność. Planowany termin zakończenia budowy to IV kwartał 2020 roku. Dodatkowo elementem wyróżniającym inwestycję w pobliżu ulicy Polskiej są części wspólne. – Przykładamy ogromną wagę do tworzenia na inwestycji licznych fragmentów zieleni i miejsc przeznaczonych do relaksu, takich jak place zabaw, ławki czy stojaki na rowery. Dzięki tym elementom mieszka się o wiele przyjemniej – mówi Marlena Zapalska, prezes spółki Proxin Ogrody. Standardem na Nowych Ogrodach są również cichobieżne windy dostępne od poziomu -1, komórki lokatorskie, udogodnienia dla osób niepełnosprawnych oraz monitoring mający na celu zwiększyć poczucie bezpieczeństwa mieszkańców. 
REKLAMA
Położone na zachód od centrum poznańskie Nowe Ogrody w wyjątkowy sposób łączą bliskość natury z szybkim dostępem do bogatej infrastruktury stolicy Wielkopolski. Mieszkańcy osiedla mogą dojechać samochodem na Stary Rynek, dworca PKP i PKS w kilkanaście minut, niewiele dłużej zajmie podróż komunikacją miejską – najbliższy przystanek autobusowy znajduje się tylko 8 min. spacerem od inwestycji, a pętla tramwajowa przy ul. Szpitalnej 17 minut. Osiedle otoczone jest zielenią, terenami rekreacyjnymi i wypoczynkowymi. Zaledwie kwadrans od Nowych Ogrodów znajduje się J. Rusałka oraz Ogród Botaniczny. A na wyciągnięcie ręki są korty tenisowe, ścieżki rowerowe, basen oraz Fort VII. Na terenie osiedla usytuowane są również placówki usługowe i handlowe.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA